fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Heger: Najdôležitejšie reformy už koalícia presadila. Teraz treba pomôcť občanom s energetickou krízou

O podpore jednotlivých zákonov podľa premiéra Eduarda Hegera koalícia rokuje so stranou SaS, alebo s nezaradenými poslancami Tomášom Valáškom a Miroslavom Kollárom.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.9.2022 (Webnoviny.sk) – Najdôležitejšie reformy, ktoré chcela súčasná vládna koalícia schváliť, už prešli parlamentom. V diskusnej relácii Braňo Závodský naživo rádia Expres to skonštatoval predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO). Spomenul pritom reformu nemocníc, reformu národných parkov, reformu vysokých škôl a reformu justície.

„Teraz nás čaká v parlamente ešte jeden zákon, a to je o sociálnej inšpekcii,” uviedol premiér s tým, že tento zákon by napriek menšinovej vláde mohol prejsť. „Toto sú tie najväčšie reformy. Teraz sa potrebujeme zamerať na pomoc občanom s energetickou krízou,” vyhlásil Heger.

O podpore jednotlivých zákonov podľa Hegera koalícia rokuje so stranou SaS, alebo s nezaradenými poslancami Tomášom Valáškom a Miroslavom Kollárom.

„Ďakujem im za konštruktívny prístup, pretože oni sa vyjadrili, že oni sa pozerajú na zákony podľa obsahu. Ja to chcem v tejto vecnej rovine držať, lebo tak by to malo byť,” dodal Heger.

Viac k témam: energetická kríza, Koaličná kríza, Menšinová vláda Eduarda Hegera, Reforma justície, reforma národných parkov, reforma nemocníc, Reforma školstva
Zdroj: Webnoviny.sk – Heger: Najdôležitejšie reformy už koalícia presadila. Teraz treba pomôcť občanom s energetickou krízou © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Čaputová: Veľký piatok je pripomienkou, aby sa ľudia nedívali na svet cez predsudky či zjednodušovanie
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií