fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Taraba s Ficom sa dohodli na ôsmom odvolávaní Mikulca z postu ministra vnútra, majú aj odkaz pre SaS

Taraba dodal, že na mimoriadnej schôdzi k odvolávaniu ministra vnútra bude môcť strana SaS prehodnotiť svoje hlasy, ktorými podržali Mikulca na stoličke pri poslednom odvolávaní.

Máte tip? napíšte nám mailom

30.9.2022 (Webnoviny.sk) – Nezaradený poslanec a predseda strany Život – Národná strana (Život-NS) Tomáš Taraba uviedol, že v rozhovore s predsedom strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Robertom Ficom sa dohodli na ďalšom, v poradí ôsmom, odvolávaní ministra vnútra SR Romana Mikulca (OĽaNO).

Taraba vo štvrtok 30. septembra na sociálnej sieti uviedol, že s Ficom „sa nebudeme prizerať, ako zatvára hranice Slovensku jedna krajina za druhou. Minister Mikulec má za toto plnú zodpovednosť a policajné autá by nemal dávať do reklamných klipov novinárom, ale do terénu policajtom, aby chytili ilegálnych migrantov.”

Predseda Život-NS dodal, že na mimoriadnej schôdzi k odvolávaniu ministra vnútra bude môcť strana Sloboda a Solidarita (SaS) prehodnotiť svoje hlasy, ktorými podržali Mikulca „na stoličke” pri poslednom odvolávaní. „Ak SaS pochopí, že jej nepomôžeme sa vrátiť do vlády a začne sa správať ako opozičná strana, hlasov na odvolanie Mikulca bude dosť,” uzavrel Taraba.

Viac k témam: Minister vnútra SR, Odvolávanie Mikulca
Zdroj: Webnoviny.sk – Taraba s Ficom sa dohodli na ôsmom odvolávaní Mikulca z postu ministra vnútra, majú aj odkaz pre SaS © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Nečakaný „útok“, ktorý nám môže zobrať život
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií