fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Heger sa nemieša do práce orgánov činných v trestnom konaní, odporúča to aj ostatným politikom

Predseda vlády Eduard Heger to uviedol v reakcii na medializované informácie o príprave policajnej akcie, na základe ktorej by mali zatknúť niekoľko sudcov či prokurátorov.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.5.2022 (Webnoviny.sk) – Premiér Eduard Heger (OĽaNO) sa nemieša do práce orgánov činných v trestnom konaní a rovnaký postup odporúča aj ostatným politikom bez ohľadu na to, či sú z koalície alebo opozície. Predseda vlády to uviedol v stanovisku, ktoré zaslala jeho hovorkyňa Ľubica Janíková.

„K tomu sa predseda vlády a hnutie OĽaNO zaviazali pred voľbami a na to od občanov dostali mandát vo voľbách,” doplnil Heger v reakcii na medializované informácie o príprave policajnej akcie, na základe ktorej by mali zatknúť niekoľko sudcov či prokurátorov.

Zdroj: Webnoviny.sk – Heger sa nemieša do práce orgánov činných v trestnom konaní, odporúča to aj ostatným politikom © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií