Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOTÁLNA NOSTALGIA: Tieto hity si pospevovali všetky deti rokov 90-tych

Detstvo je bez pochýb najkrajším obdobím v živote človeka a rád naňho spomína. Pospomínajme si teda na najväčšie detské hity z rokov 90-tych.

 

Pokračovanie pod reklamou

Zlatá brána – Bola raz malá hviezdička

Túto hviezdnu pieseň sme si pospevovali všade – doma, vonku, či v škole. Príbeh o hviezdičke bol legendárny a nesmrteľný. Ako malý si však ľutoval chúďa hviezdičku, no dnes vieš, že je to len pesnička o nejednej pseudocelebrite. Najprv sa odlúči od kamošov, lebo je stár, ktorá chce vidieť tisíce svetov, k čomu jej dopomôžu omamné a psychotropné látky, po ktorých má zmotanú hlávku. Nasleduje pád a smrť. Stále sa ti to zdá ako nevinná detská pesnička?!

Michaela Pašteková – Mandarínka Darinka

Lovestory zo sveta ovocia. Vlastne by sa dalo povedať, že je to rovno celá telenovela zaspievaná v cca 3 minútach. O láske sa vedelo, prišlo odlúčenie a po zdolaní kvantá prekážok to končilo happyendom. Keby dnes Mandarínka Darinka vedela, čo sa deje v Grécku, určite by sa svojim pôvodom nechválila…

Pokračovanie pod reklamou

Petra Jurinová – Vadí, nevadí

Petra robila reklamu tejto hre, vďaka ktorej si potom o tebe všetci kamoši šuškali, že si do toho super chalana, či tej najkrajšej baby. A ty si sa šiel prepadnúť pod zem… Hra zlá, pesnička ujde.

https://www.youtube.com/watch?v=cMezt59UkzY

Peter Nagy a deti – Poď hrať ping pong

Neviem, čím si autor textu osladil koláč pred písaním tohto textu, ale pochybujem, že cukrom. Pretože keď registruješ text, tak toto človek zo seba len pod vplyvom cukru jednoducho nedá. Ale ako decká sme si túto pesničku spievali radi, hoci text bol vždy tak trochu freestyle.

Pokračovanie na ďalšej strane

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií