fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hlas podporuje Červenku na poste predsedu Trnavského kraja, prinesie novú energiu a vie reagovať na výzvy 21. storočia (video)

Červenka pôjde do volieb ako nezávislý kandidát, s kandidátnou listinou odovzdá aj potrebný počet podpisov.

Máte tip? napíšte nám mailom

23.8.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) podporí vo voľbách predsedu Trnavského samosprávneho kraja Martina Červenku, starostu obce Ratkovce v okrese Hlohovec. Podľa predsedu Hlasu-SD Petra Pellegriniho je Červenka človek, ktorý má dostatok skúseností, dostatok energie, chuti a má veľkú dôveru medzi starostami a primátormi v celom Trnavskom kraji.

Hlas podľa Pellegriniho podporuje vo voľbách takých kandidátov, ktorí prinesú novú energiu, dokážu reagovať na výzvy 21. storočia a rozumejú problémom ľudí.

Nezávislý kandidát

Červenka pôjde do volieb ako nezávislý kandidát, s kandidátnou listinou odovzdá aj potrebný počet podpisov. Pri utorkovom ohlasovaní podpory Hlasom ostro kritizoval terajšie vedenie Trnavského samosprávneho kraja a župana Jozefa Viskupiča.

„Tohtoročné voľby budú iné. Budeme v nich rozhodovať o tom, či tento chaos a nekompetentnosť bude pokračovať, alebo si zvolíme stabilitu, odbornosť a pokoj. Trnavský samosprávny kraj sa stane silným symbolom tejto zmeny,“ povedal Červenka.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Kandiduje aj súčasný župan

Na otázku, či po podpore Hlasu nehrozí rozkol v regionálnom Združení miest a obcí regiónu Jaslovské Bohunice, kde je podpredsedom, Červenka povedal, že politické preferencie nie sú v tomto prípade rozhodujúce, ale ochota robiť. Pellegrini dodal, že Združenie miest a obcí Slovenska je sčasti politické, pretože starostovia a primátori sú vo veľkej miere nominanti politických strán.

Prečítajte si tiež:
Ministerstvo vnútra zaregistrovalo Vallovu stranu Team Bratislava, chce posilniť záujem mladých o komunálnu politiku

Kandidatúru na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja zatiaľ okrem Červenku oznámil terajší župan Jozef Viskupič, poslanec Národnej rady SR Martin Beluský a primátor Holíča Zdenko Čambal.

Viac k témam: Komunálne voľby, predseda Trnavského samosprávneho kraja
Zdroj: Webnoviny.sk – Hlas podporuje Červenku na poste predsedu Trnavského kraja, prinesie novú energiu a vie reagovať na výzvy 21. storočia (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií