fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hlasy v Liptovskom Mikuláši sa nebudú prepočítavať, neúspešný kandidát Ján Laco svoj návrh nakoniec prehodnotil

Bývalému reprezentačnému hokejovému brankárovi unikla primátorská stolička v súboji s úradujúcim primátorom Jánom Blcháčom o 57 hlasov.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.11.2022 (Webnoviny.sk) – Odovzdané hlasy v komunálnych voľbách v Liptovskom Mikuláši sa nebudú prepočítavať. Ako informoval neúspešný kandidát na post primátora Ján Laco, svoju prvotnú myšlienku na prepočítanie hlasov prehodnotil.

„Jediná legislatívna možnosť je podanie trestného oznámenia na primátora Jána Blcháča, iná právna cesta na prepočítanie hlasov neexistuje. To však odmietam, keďže od začiatku som chcel spájať. Cítim to tak, že by som vyvolal ďalší konflikt a spor,” vyhlásil Laco.

Bývalému slovenskému reprezentačnému brankárovi unikla primátorská stolička v súboji s úradujúcim primátorom Jánom Blcháčom o 57 hlasov.

Viac k témam: Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Hlasy v Liptovskom Mikuláši sa nebudú prepočítavať, neúspešný kandidát Ján Laco svoj návrh nakoniec prehodnotil © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií