fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Odkiaľ majú peniaze iba 22-ročné instagramové hviezdičky? Toto je skutočná pravda o ich biznise!

Krásne plavovlasé dievčatá pózujúce na fotografiách z Maldív alebo Bora Bora. Závideniahodné fotky z drahých hotelov, extrémne drahé reštaurácie či lety prvou triedou. Fotografie topánok s červenou podrážkou a hriešne drahými kabelkami. Kde na to skutočne berú iba 22-ročné instagramové hviezdičky? Toto je skutočná pravda o ich biznise!

Máte tip? napíšte nám mailom

Hoci existuje veľa naozajstných Insta-modeliek s miliónmi followerov, sú aj také “Insta-modelky”, ktorých okázalá životná úroveň naznačuje, že nezarábajú skutočnou prácou.

Niektoré nemajú prácu vôbec, ale okolie presviedčajú, že v zahraničí robia modelky. V skutočnosti si však zarábajú modernou prostitúciou. Stránky ako Dirty, Tag Your Sponsor a Tag Sponsor sú zvyknuté, že ženy používajú Instagram na zabezpečenie sexuálnych klientov.

Nik Richie, zakladateľ TheDirty.com, povedal pre FOX411, že dievčatá sa začali veľmi ukazovať  na sociálnych sieťach asi pred tromi rokmi. „Začal som dostávať nespočetné množstvo príspevkov na  TheDirty.com od mužov, ktorí odhalili ženskú kariéru ,,insta-modeliek“, pretože tieto ženy cestovali súkromnými ​​lietadlami a pózovali na fotkćh z exotických výletov, a pritom nemali žiadnu prácu,” povedal Richie pre FOX411. „Instagramové  fotografie poukazovali na životný štýl, ktorý im v skutočnosti poskytli len veľmi bohatí muži.”

 

Ženy sa chcú pochváliť

„Ženy sa jednoducho musia pochváliť. Postovanie fotiek z drahých áut a, samozrejme, selfies z jachty na juhu Francúzska alebo v Dubaji,“ povedal Richie. 100 percent príspevkov z Instagramu sú falošné, respektíve nastajlované tak, aby prilákali ešte viac mužov. Zdroj z branže vysvetľuje: ,,Tieto ženy používajú sociálne médiá ako spôsob na prilákanie budúcich klientov zvodnými fotografiami,” pričom konštatuje, že neexistuje žiadna možnosť, aby si ich selfies zarobili dostatok peňazí. „Sexy fotografie a videá sú vždy dary, ktoré lákajú ľudí. Prevažná väčšina týchto žien nezarába z modelingu,” uviedol zdroj.

Prečítajte si tiež:
Fakty o ľudskom tele - O týchto ste nevedeli

Niektoré sa verejne priznajú, iné sa chcú súdiť

Mia priznáva: ,,Instagram som najprv vôbec nevyužívala. Neskôr som však zistila, že je to dobrý spôsob na získanie klientov. Denne sa ozve niekoľko desiatok mužov, ktorí majú záujem o moju spoločnosť. Po pravde, vždy si vyberám. Mám svoju cenu. Muži ma nechajú vybrať si nielen hotel, ale aj krajinu, kam chcem ísť. Samozrejmosťou je prvá trieda a extra budget na nákupy. Inokedy je to len hodinová záležitosť v meste za slušný balík.“

„Prechádzanie sa po pláži v bikinách nie je práca. Nemáte žiadny príjem za to, že máte 30 000 followerov na Instagrame. Keď to prepočítame, 1000 followerov zarobí 1 euro, to je štandard pri schvaľovaní obchodov. Znamená to, že postnutím obrázka produktu na účte s 30.000 followermi by modelka zarobila okolo 30 dolárov.  A napríklad taká jedna noc v 5* hoteli s výhľadom na Eiffelovku stojí okolo 1800 eur.”

Ako taká novodobá prostitúcia vyzerá, opisuje John: „Najprv jej pošlem správu, že je krásna. Potom sa opýtam, koľko stojí jej čas a koľko by ma stál obed…. opýtam sa priamo…. 500 dolárov? Ona si povie svoju cenu, nasleduje krátke vyjednávanie a nakoniec dohoda. Ak sa však stretneme osobne, viem, že je ochotná urobiť za peniaze čokoľvek.” John uviedol, že instagramerky môžu zarobiť za eskort od 500 dolárov za hodinu až do 10.000 dolárov za noc.

Prečítajte si tiež:
6 výmyslov v histórii, ktorým uverili milióny ľudí po celom svete. Ktorému z nich by ste uverili aj vy sami?

Nik Richie zároveň priznal, že niekedy na svojich účtoch označia priamo instagramerky, ktoré sa, samozrejme, taja ich skutočnou prácou. ,,Hneď sa nám začnú vyhrážať žalobou, potom zistia, že im to priviedlo tisícky nových followerov a nakoniec žalobu nikdy nepodajú.“

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tagthesponsor
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií