fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vieš, čo to znamená, ak máš jamky nad zadkom?

Tieto drobné jamky sú považované za najkrajšie miesto na ženskom tele a hovorí sa im Venušine jamky.

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak patríte k ľuďom, ktorí majú jamky nad zadkom, ste výnimočný. Pýtate sa, v čom? Tu je odpoveď.

Venušine alebo bedrové jamky majú častejšie ženy ako muži. Keď to zjednodušíme, jamky nad zadkom znamenajú neuzatvorenú chrbticu, ktorá je pozostatkom vývoja embrya v bruchu matky. Nie je pravidlom, že ich musí mať každá žena. Majú ich aj niektorí muži a v tom prípade sa volajú Apolové jamky.

Muži od pradávna hľadajú v ženách symbol plodnosti a budúceho potomstva. No a v tomto majú spomínané dámy taktiež plus. Jamky totiž symbolizujú, že ženy, ktorým bol dopriaty tento malý zázrak dokáže s ich slasťou hotové zázraky. No a to je pochopiteľne pre mužov dostatočné afrodiziakum.  Ide o znak dobrej cirkulácie krvi v panvovej oblasti, čo je veľmi dôležité pre zdravie rozmnožovacích orgánov a tiež pre schopnosť dosiahnuť kvalitný orgazmus.

Ide o to, že spôsob, akým sú svaly a kosti umiestnené v tele môže zvyšovať lepšie uvoľnenie. Preto sa zistilo, že tieto jamky nad zadkom sú veľmi prospešné pre zdravie pohlavných orgánov, a tiež pre dosiahnutie kvalitného orgazmu.

Prečítajte si tiež:
Národný park Slovenský raj má narodeniny! Oslavuje 30 rokov

Venušine jamky, resp. Apolové jamky sa nachádzajú na mieste, kde nie sú žiadne svaly. To znamená, že nie je možné ich vyformovať nejakými cvikmi. Ak ich náhodou nevidíš, ale máš na to predispozíciu, môže to byť spôsobené tým, že máš vyššie percento tuku. Skús chudnúť a oni sa ukážu.

Jamky nad zadkom

Jamky nad zadkom

Jamky nad zadkom

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií