Jedni ju milujú, no druhí nenávidia! Toto je osud vojvodkyne Kate

Jedni ju milujú, no druhí nenávidia! Toto je osud vojvodkyne Kate

Vojvodkyňu Kate si už stihlo obľúbiť množstvo ľudí. Veď predsa uznajme sami, je to pekne upravená dáma s krásnymi vlasmi, štíhlou postavou a výraznou charizmou.

Avšak, aj keď ju tí “z vonku” milujú, jej vzťahy s najbližšími nie sú najlepšie. Je odsudzovaná za časté a hlavne dlhé rozprávanie sa s poddanými, s ktorými diskutuje počas návštev v rôznych častiach sveta.

Takže aj vlastnou chybou si môže za to, že sa jej príbuzní z nej smejú a podpichujú ju. Sama si z toho ale ťažkú hlavu nerobí a ako sama o sebe vraví, má sa ešte čo učiť a uznáva, že sa ešte úplne nenaučila dokonalej etikety.

Kate_and_William,_Canada_Day,_2011,_Ottawa,_Ontario,_Canada
Aj keď sa Kate niekedy niečo nepodarí, môže sa spoľahnúť na svojho manžela Williama, ktorý nad ňou drží ochrannú ruku.

Okrem Williama ju sprevádza aj samotná kráľovná Alžbeta. Sama Kate si spomína na deň, keď bola v Leicestri, ale jej manžel tam s ňou nemohol ísť. Vtedy ho zastúpila kráľovná, ktorá sa postaralo o to, aby jeho manželke nič nechýbalo a mala sa ako v bavlnke. Tento moment sa jej zapísal do pamäti.


Elizabeth_II_greets_NASA_GSFC_employees,_May_8,_2007_edit

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Princ William nechytá na verejnosti svoju manželku za ruku narozdiel od svojho brata. Vieme, prečo je tomu tak!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*