fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Koniec hviezdneho páru? Justin Timberlake bol vraj neverný

Máte tip? napíšte nám mailom

Jessica Biel a Justin Timberlake patria k najkrajším párom šoubiznisu už roky. Pošepkáva sa,  že nie všetko je také ružové, ako sa zdá. Justin svoju krásnu manželku podviedol.

Justin Timberlake prichytený s inou

Keď sa brali, fanúšikovia po celom svete jasali. Nádherná a talentovaná herečka a výborný spevák vytvorili rozprávkový pár a nejeden človek im v dobrom závidel. Dnes sa však zdá, že aj také idylické manželstvo môže mať problémy. Denník The Sun priniesol horúce fotografie, na ktorých je zachytený Justin Timberlake s inou ženou. Je na nich spolu s herečkou Alishou Wainwright, ktorá ho hladí po kolene a Justin ju drží pod stolom za ruku. Na fotografiách tiež vidno, že mu chýba obrúčka a alkohol si doprial naozaj poriadne. Zábery obleteli celý svet, a tak sa môžeme domnievať, že jeho manželka z toho príliš nadšená nebola.

Natáčajú spolu nový film

Justin Timberlake natáča nový film v New Orleans práve so spomenutou herečkou. Podľa okolia si obaja veľmi dobre sadl,i a aj preto spolu trávia čas po nakrúcaní. Opitý Timberlake s ňou podľa svedkov odišiel ruka v ruke zadným východom. Britský denník DailyMail napísal, že spevák bol taký veľmi opitý, že si svoje konanie ani nemusí pamätať. Jeho agenti sa ho zastali a povedali, že s mladou herečkou nemá žiadny pomer. Fotky pochádzajú z večera, keď si spoločne s filmovým štábom vyrazili do baru a chceli si oddýchnuť. Otázne ale je, či takéto hlúpe konanie neovplyvní jeho manželku.

Prečítajte si tiež:
Dávajte si pozor na to, čo jete na raňajky! Ak konzumujete TOTO, môžete mať pozitívny test na drogy

https://www.instagram.com/p/B4VEH6hhnfn/

Čo na to Jessica Biel?

Jessica Biel a Justin Timberlake majú spolu syna Silasa, ktorý sa narodil pred štyrmi rokmi. Manželmi sú od roku 2012 a dlho boli považovaní za jeden z najstabilnejších párov. Keď sa objavili na internete fotky jej manžela s inou ženou, očakávalo sa, ako bude reagovať. Novinári ju našli vysmiatu pri tom, ako v Los Angeles parkovala svoje auto. Na ruke mala stále svoj zásnubný diamantový prsteň a podľa nemenovaného zdroja je spokojná. ​Údajne išlo iba o nevinnú záležitosť, ktorá vznikla kvôli alkoholu. Manželstvo je vraj v poriadku. Justin sa cíti veľmi previnilo, lebo má dokonalú manželku, ktorú miluje.

https://www.instagram.com/p/B45g7baBBgI/

Prečítajte si tiež:

Ross zo seriálu Priatelia má novú lásku: Je mladšia o 24 rokov!

Zdroj: topstar.noviny.sk  cas.sk  pluska.sk  topky.sk  pravda.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií