Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Túžite po dokonalej svadobnej piesni? Na tieto skladby tancujú celebrity, buďte aj vy IN!

Prvý mladomanželský tanec je špeciálny a rovnako špeciálna by mala byť aj pieseň, ktorú si dvojica vyberie. Príliš sladká, príliš nemoderná? Ak ste na pochybách, prinášame vám celebritnú inšpiráciu.

Mnoho celebrít má vyšperkovanú svadbu, v ktorej sa kladie dôraz na každý detail. Ale prvý tanec aj oni ponechávajú v jednoduchom a tradičnom duchu. Pokiaľ vás čaká svadba, alebo ste len zvedaví na výber známych osobností, vypočujte si najobľúbenejšie svadobné songy.

Princ William a Kate Middleton – skladba „Your Song“ od Eltona Johna

prvý tanec
Zdroj: abc.com

Anglický kráľovský pár si povedal svoje „áno“ v roku 2012 a bola to udalosť, ktorú pozoroval celý svet. Na svadbu si zvolili známu speváčku Ellie Goulding, ktorá naživo prespievala pieseň Your Song od Eltona Johna.

Prespievanú skladbu dokonca pridala na svoj Youtube kanál, a tak sa každý môže vžiť do atmosféry.

George Clooney a Amal Alamuddin – pieseň „Why Shouldn’t I?“

svadba
Zdroj: usmagazine.com

Herec George Clooney si vzal svoju krásku v Taliansku roku 2014. Na prvý tanec si zvolili romantickú skladbu, ktorú spieva Cole Porter, s názvom Why Shouldn’t I? 

Neil Patrick Harris a David Burtka – skladba „A Moment Like This“

svadba
Zdroj: usweekly.com

Dvojica je spolu už desaťročie a sľuby si vymenila v roku 2014. Na túto špeciálnu udalosť sa rozhodli pre pieseň Kelly Clarkson, A Moment Like This. 

Justin Timberlake a Jessica Biel – pieseň „A Song For You“

celebrity
Zdroj: theknotnews.com

Sympatický pár je fanúšikom internetu a niet sa čomu čudovať. Bok po boku ich vidíme už pekných pár rokov a v Hollywoode sa považujú za jeden z najharmonickejších párov. Svoje áno si povedali v roku 2014 v romantickom Taliansku.

Zahrali im pieseň A Song For You od Leona Russella.

Ellen DeGeneres a Portia de Rossi – pieseň „Ribbon in the Sky“

manželstvo
Zdroj: bustle.com

Portia de Rossi, modelka a herečka, a známa Ellie, obľúbená americká moderátorka, sa stretli ešte v roku 2000. O štyri roky na to začali randiť a vzali sa pred desaťročím.

Na svadbe im zaspieval hudobník Joshua Radin pieseň od Stevieho Wondera Ribbon In The Sky.

Zdroj: insider.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií