fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ross zo seriálu Priatelia má novú lásku: Je mladšia o 24 rokov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Sú niečo viac ako „Priatelia“. Podľa najnovších informácií sa o komikovi Davidovi Schwimmerovi hovorí, že si konečne, po 2 rokoch od rozchodu s manželkou, našiel lásku. Mladá žena však odmieta o ich vzťahu hovoriť. Hanbí sa za vekový rozdiel a partnera?

Pamätáte si jednu z častí seriálu Priatelia, kde sa profesor Ross Geller zamiloval do svojej mladej študentky? Jej otca vtedy prestavoval Bruce Willis, ktorý sa na oplátku zamiloval do Rachel, Rossovej ex-priateľky. Už v tejto 6. sérii známeho seriálu sa David Schwimmer alias Ross predstavil ako milovník mladších dievčat. A to sa potvrdilo aj v jeho reálnom živote.

Seriál Priatelia vs. skutočný život

Podľa známeho amerického týždenníka Us Weekly má 53 ročný Schwimmer romantický vzťah s 29-ročnou ženou menom Katie Markowitz. Vekový rozdiel týchto dvoch zamilovaných hrdličiek je až 24 rokov.

Na otázku o vzťahu s predstaviteľom Rossa Gellera zo seriálu Priatelia však mladá Katie Markowitz odmieta odpovedať. Zároveň aj popiera akékoľvek dohady o tom, že ich dvoch niečo spája. Napriek tomu americký týždenník zverejnil kompletné informácie o tejto dvojici. Zdroj amerického časopisu tiež hovorí, že sa nestretli len jedenkrát. Prezrádza aj podrobnosti z ich prvého rande. To sa malo odohrať v bare, kde David Schwimmer urobil prvý krok tým, že Kate zaplatil drink. Následne sa vraj spolu rozprávali do skorých ranných hodín a obaja v dobrej nálade spoločne z baru aj odišli.

Priestor na nový vzťah

Treba však povedať, že David Schwimmer je momentálne skutočne pripravený nájsť lásku a začať nový vzťah. Po siedmich rokoch manželstva a niekoľkých prestávkach sa 53-ročný herec a komik v roku 2017 rozviedol. Jeho exmanželka, Zoë Buckman, je pritom od neho mladšia o 19 rokov. Počas manželstva mu 8. mája 2011 porodila jedinú dcéru Cloe. Tá sa teraz podľa všetkého môže pripraviť na prijatie nového človeka v rodine. To, ako sa so situáciou popasuje dcéra hviezdy seriálu Priatelia, sa dozvieme možno čoskoro.

“Našou prioritou je, samozrejme, šťastie našej dcéry,” uviedol seriálový Ross.

Čítajte tiež:

Meghan Markle pod paľbou kritikov: Jej kabát je škandalózny

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií