fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

K životu treba pristupovať s pokorou a na nenávisť odpovedať láskou, uviedol Heger počas púte v Šaštíne (foto)

Premiér sa dnes zúčastnil na púti do Šaštínskej baziliky.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.9.2022 (Webnoviny.sk) – Už niekoľko storočí nás príbeh jednej ženy učí pristupovať k životu s pokorou a na nenávisť odpovedať láskou a trpezlivosťou. Na sociálnej sieti to napísal pri príležitosti sviatku Sedembolestnej Panny Márie predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO). Doplnil, že spomenutý postoj neznamená akceptovať zlo, ale znamená to, že i v temnote máme byť svetlom.

Premiér sa vo štvrtok zároveň zúčastnil na púti do Šaštínskej baziliky, kde sa k Panne Márii modlil. „V mojich modlitbách prosím, aby neustále držala patronát nad našou krajinou a Slovákmi v ťažkých časoch a skúškach, ktoré zažívame. Aby sme si preukazovali lásku. Aby sme verili v ľudskosť, úctu a dobro,“ zdôraznil Heger.

Doplnil, že dôležité je aj preukazovať solidaritu, a to najmä v časoch, kedy u nášho suseda zúri vojna. Heger dodal, že prosil aj o nádej, že aj v bolesti a strachu dokážeme nájsť silu meniť veci k lepšiemu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Sedembolestná Panna Mária
Zdroj: Webnoviny.sk – K životu treba pristupovať s pokorou a na nenávisť odpovedať láskou, uviedol Heger počas púte v Šaštíne (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Dokedy má zmysel čakať na súhlas parlamentu o vydaní Fica na väzobné stíhanie? Lipšicova prokuratúra je skúpa na slovo
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií