fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Karel Gott bol lámačom ženských sŕdc: Toto sú jeho lásky

Máte tip? napíšte nám mailom

Karel Gott bol veľkým milovníkom žien. Určite to boli práve ony, ktoré boli neraz inšpiráciou pre jeho tvorbu. Ktoré však boli jeho osudovými láskami?

Marie Gottová

Marie bola Karlova mama. A určite netreba zvlášť pripomínať, že práve matky zohrávajú v živote mužov veľmi dôležitú úlohu. Inak to, samozrejme, nebolo ani v tomto prípade. Ako sám maestro mnohokrát verejne uviedol, so svojou mamou mal príkladný vzťah. Od začiatku jeho hviezdnej kariéry ho s láskou podporovala, no žiaľ, zomrela relatívne skoro.

https://www.instagram.com/p/Bxmdx4WIgkR/

Antonie Zacpalová

Karel Gott bol v mladosti doslova sexsymbolom. Túžila po ňom azda každá žena, minimálne v Československu. A on to vedel. Očaril aj istú tanečnicu Karlínského divadla, Antoniu Zacpalovú, s ktorou sa zoznámili počas natáčania klipu k známej piesni Lady Carneval. Ich vzťah netrval dlho, stretávali sa len pol roka, no jeho výsledkom bola Krlova a Antoniina dcéra Dominika. Spevák o tehotenstve svojej expriateľky nevedel, dozvedel sa to až 9 mesiacov po pôrode a hoci trvalo dlhší čas, kým sa k Dominike verejne priznal, celý čas tak ju, ako aj jej matku Antoniu, finančne podporoval.

Dominika Gottová

Ako sme spomenuli, Dominika je prvou dcérou Karla Gotta. A nakoľko sa k nej hudobník dlhé roky nepriznával, vyrastala bez svojho biologického otca. Nevedela, že nosí gény známej osobnosti a nanešťastie sa to dozvedela veľmi nevhodnou cestou. Keď mala desať rokov, dostala sa k nej táto závažná informácia z magazínu Mladý svět. O ďalších päť rokov neskôr sa k nej Karel verejne priznal a dal jej svoje priezvisko.

Dominika Gottová

Zdroj: Facebook.com

Prečítajte si tiež:
Budíky, ktoré Vás postavia z postele.

Iveta Kolářová

Táto dáma bola v živote maestra skutočným fenoménom. Išlo totiž o jeho vernú fanúšičku, ktorá ho doslova “uhnala”. Nenechala si ujsť ani jediný jeho koncert a raz sa jej dokonca podarilo tajne preniknúť do spevákovej šatne. Po tomto incidente sa začali stretávať, pričom výsledkom ich randenia bola v roku 1987 ďalšia Karlova dcéra Lucia.

Lucie Kovaříková

Lucia je teda druhou dcérou Karla Gotta. Na rozdiel od svojej nevlastnej sestry Dominiky však žije úplne normálny život bežnej 32-ročnej ženy. Médiám sa snaží vyhýbať. Pracuje ako predavačka v butiku, je vydatá a má dvoch synov. So svojím biologickým otcom sa stretávala a mali vraj veľmi dobrý vzťah.

Jitka Svobodová

Mala len 19 rokov, keď sa s maestrom Gottom prvýkrát stretla. Písal sa rok 1984 a napriek vekovému rozdielu si rozumeli tak dobre, akoby celý život čakali jeden na druhého. Boli spolu 5 rokov a potom sa ich cesty rozišli. Dôvodom bola práve skutočnosť, že počas ich spolužitia sa narodila Karlova druhá dcéra Dominika.

Alice Kovácsová

Táto dáma, ktorá je v súčasnosti partnerkou Ondřeje Havelky, mala v živote Karla Gotta svoje špecifické miesto. Dalo by sa povedať, že bola akousi jeho dôverníčkou, spriaznenou dušou. Spoznali sa v roku 1983, nejaký čas spolu chodili, no potom sa každý vydal inou cestou. Napriek tomu sa neprestali vídať. S tým už však mala zásadný problém spevákova manželka Ivana.

Ivana Macháčková Gottová

Pochopiteľne, nemôžeme obísť Ivanu. Keď sa s Gottom prvýkrát stretli v roku 1998, mala len 22 rokov. Rozhodne však v tomto prípade nešlo o nejakú rozprávkovú lásku na prvý pohľad. Ich vzťah sa vyvíjal roky a od dobrého a dôverného priateľstva sa postupne zmenil na lásku. Ivana bola pre Karla anjelom strážnym, bola jedinou ženou, ktorú si vzal za manželku a plánovane s ňou počal dve dcéry – Charlottu Ellu a Nelly Sofiu.

https://www.instagram.com/p/ByI-YnxoCp-/

Zdroj: prozeny.cz

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií