fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rozchod roka, ktorý šokoval svet: Vzťah Bradleyho Coopera a Iriny Shayk sa skončil po 4 rokoch!

Najskôr zrušila zasnúbenie Lady Gaga a teraz prišiel rozchod Bradleyho Coopera. Náhoda?

Máte tip? napíšte nám mailom

Bradley Cooper a Irina Shayk sa rozišli po 4 rokoch. Charizmatický herec a módna ikona to už ďalej nemajú prečo skrývať. Otázne je skôr to, prečo sa tak rozhodli. Je v tom Lady Gaga?

Cooper (44) a Shayk (33) oficiálne potvrdili svoj rozchod a momentálne sa snažia dohodnúť na opatrovníctve ich dcérky Ley De Seine (2), píše The Sun. ktorý okamžite začal šíriť špekulácie o prípadnej nevere.

Cooper a Gaga?

A kto iný by mohol byť podľa bulvárnych plátkov dôvodom na rozchod, ak nie svetoznáma speváčka Lady Gaga, ktorá si spolu s Cooperom zahrala hlavnú úlohu vo filmovom hite Zrodila sa hviezda, ktorý si získal srdcia miliónov po celom svete. Veď najskôr zrušila zasnúbenie Lady Gaga a teraz prišiel rozchod Bradleyho Coopera. Náhoda?

Z dvojice bolo cítiť chémiu už na Oscaroch. Ich duet Shallow v podaní na odovzdávaná cien nenechal chladného snáď nikoho. Diváci ich vystúpenie označili za najlepšiu časť večera.

Z Bradleyho Coopera a Lady Gaga sa stal celoplošne najobľúbenejší pár. Aj keď známy herec tvoril pár s modelkou Irinou Shayk, fanúšikovia sa domnievali, že “filmový” pár je do seba zamilovaný aj v skutočnosti. Uvidíme čoskoro.

Prečítajte si tiež:
FOTO: Muž si nechal urobiť tetovanie svojej chrápajúcej manželky
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií