Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Budíky, ktoré Vás postavia z postele.

Poznáte ten pocit, ráno vám zvoní budík, vám sa nechce vstať, vypnete ho a spíte ďalej? Tento pocit pozná určite každý z nás. Chcete to zmeniť? Ukážeme vám spôsob, s ktorým ranné vstávanie nebude žiaden problém. Tieto budíky postavia každého z teplých, vyhriatych postelí.

Kobercový budík

Začneme niečim jednoduchým. Úplne vám postačí, ak sa len postavíte z postele, a to presne na koberec, ktorý vyzerá obyčajne, ale záhada je v tom, že je v ňom zabudovaný budík. Vypnete ho len vtedy, keď sa naň postavíte. To znamená, že vás donúti postaviť sa z postele. Ako bonus, LCD displej na koberci ukazuje koľko je hodín, a či ste nezaspali.

kobercový-budík

Banclock

Z názvu si môžeme domyslieť, že pravdepodobne pôjde o spojenie slov banka a hodiny alebo budík. Systém, ktorým umlčíte budík je jednoduchý. Keď začne vyzváňať, musíte doň hodiť mincu. Takže, pred tým ako pôjdete spať si na nočnom stolíku nejaké mince odložíte. Ak to však neurobíte, ráno vás rinčanie budíka donúti vstať z postele.

Banclock-e1425296257210

Laserový budík

To je už o niečo ťažšie vstávanie tento budík sa zastaví, len s presnou muškou. Zvoniť prestane, pri presnom mierení lasera do stredu terča. A buďte si istý, že toto sústredenie na terčík vás prebudí.

laserový-budík

Lietajúci budík

Po tomto budíku máte ranné vstávanie zaručené. Lietajúca vrtuľka vyletí z budíka ihneď potom ako začne zvoniť. A áno nemýlite sa, vypnete ho len tak, že vrtuľku vrátite naspäť na svoje miesto. Behanie za vrtuľkou po izbe vás určite dostatočne preberie.

 

 

 

 

ZDROJ: www.prochlapy.cz/www.youtube.com/

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií