fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton opäť tehotná! Potvrdzujú to aj kráľovskí experti

Máte tip? napíšte nám mailom

Len štyri mesiace po narodení vytúženého bábätka princa Harryho a bývalej americkej herečky Meghan Markle je svet opäť vo vytržení. Kate Middleton je vraj opäť tehotná. Potvrdzovať by to mali nie len niektoré fotografie, ale aj správanie vojvodkyne z Cambridge. 

Od roku 2011, kedy sa Kate Middleton vydala za princa Williama, neuplynul ani mesiac, aby sa v médiách neobjavila informácia o jej o potenciálnom tehotenstve. Niekedy oprávnene, inokedy skutočne omylom. Avšak za posledné týždne sa štvrté tehotenstvo vojvodkyne z Cambridge skloňuje čoraz viac.

Kate Middleton opäť tehotná! Potvrdzujú to aj kráľovskí experti
Zdroj: Instagram

Stávkové kanceláre vítajú tehotenský ošiaľ

Ako vždy, aj tento tehotenský ošiaľ začal u bookmakerov, ktorí zaznamenali zvýšený počet stávok. Dôvodom bol aj komentár kráľovského experta citovaného v španielskej televíznej show „Aquí Hay Madroño“. V ňom sa uvádza, že niektoré znaky, ktoré môžeme u Kate pozorovať neklamú. Pred dvoma týždňami sprevádzala vojvodkyňa z Cambridge svoje deti, princa Georga a princeznú Charlotte, do školy, pričom mala svetlejšiu farbu vlasov.

“Zakaždým, keď vojvodkyňa z Cambridge zmení svoj vzhľad, oznámi v nasledujúcich dňoch, že je tehotná,” hovorí.

Jeho teóriu posilňuje aj to, že pracovný rozvrh Kate Middletonovej je „zamknutý“. Rovnako je vraj ďalším dôkazom údajneho tehotenstva populárnej vojvodkyne aj to, že nepodniká žiadne zahraničné pracovné cesty. Pravdepodobne preto, aby mala dostatok času na odpočinok, ktorý si dopraje vždy, keď je tehotná.

Prečítajte si tiež:
Zaujímavosti, ktoré vás prekvapia z filmu Macík 2

V najbližších dňoch bude jednoznačne jasnejšie či sa jedná len o ďalšie domnienky alebo spozorované znaky stoja za skutočným tehotenstvom Kate.

https://instagram.com/p/B2BY51rnlyE/

Ďalšie utajované tehotenstvo v kráľovskej rodine?

Vnučka kráľovnej Alžbety, princezná Eugénia v domienkach o tehotenstve v kráľovských kruhoch nezaostáva. Svoje áno povedala minulý rok v októbri, jej dlhoročnému priateľovi, manažérovi nočného klubu Jackovi Brooksbanki. Odvtedy je v centre tehotenských špekulácií. Stávkové kancelárie dokonca museli prestať brať stávky na jej potenciálne tehotenstvo. Jej matka, Sarah Fergusonová, v jednom televíznom rozhovore informáciu o tehotenstve svojej dcéry priamo pred kamerami poprela. Dôvod? Možno chce nechať priestor svojej dcére.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií