Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton tvárou novému problému: Prichádza o svoju pravú ruku

Manželka princa Williama, Kate Middleton prichádza po dvoch rokoch o svoju pravú ruku.  Situácia, ktorá je v kráľovskej rodine nezvyčajná, sa bude musieť čo najskôr vyriešiť. 

Osobní tajomníci kráľovskej rodiny zvyčajne opúštajú svoj úrad po desiatkach rokoch pôsobenia. To však nie je prípad Catherine Quinn, osobnej tajomníčky Kate Middleton, ktorá koncom minulého týždňa oznámila svoju rezignáciu.

Kate Middleton na Instagrame - klocher.sk
Zdroj: Instagram @kensingtonroyal

Kate Middleton prichádza o dôležitú osobu

Nie len manželka princa Harryho, Meghan Markle prichádza o svojich zamestnancov. Rovnaký problém zažíva v súčasnosti aj Kate Middleton. Tú dvoch rokoch opúšťa jej osobná tajomníčka, Catherine Quinn. Svoju rezignáciu oznámila mesiac po odchode osobnej asistentky vojvodkyne z Cambridge. Kate teda stojí pred obrovským problém. Po Vianociach nebude mať po svojom boku ani asistentku, ani svoju pravú ruku.

Catherine Quinn je absolventkou prestížnej univerzity v Oxforde a starala sa o program Kate Middletonovej. Rovnako bola zodpovedná za všetkých zamestnancov vojvodkyne z Cambridge. Podľa bulváru bola Catherine Quinn skutočnou „strážkyňou“ manželky princa Williama. Okrem iného jej pomáhala pri zakladaní jej prvých charitatívnych programov. Potrebu jej prítomnosti po boku Kate si uvedomoval hlavne princ Charles, ktorý Catherine Quinn posielal každý mesiac šesťciferný plat.

Zdroj: Instagram

Napriek mnohým výhodám sa Cathrine rozhodla opustiť svoju funkciu a hľadať nové výzvy. „Catherine pomohla vybudovať okolo vojvodkyne taký silný tím, že má pocit, že je ten správny čas ísť ďalej,“ uviedol zdroj blízky kráľovskej rodine. Zároveň dodáva, že „Obe ženy sa rozchádzajú bez hnevu a s pochopením.“

Utekajú od Kate Middleton zamestnanci?

Táto nová rezignácia prichádza len mesiac po odchode Sophie Agnew, osobnej asistentky Kate Middleton, ktorá bola po siedmich rokoch lojálnej služby prepustená. Táto 32-ročná Britka musela opustiť svoje miesto v službách kráľovskej rodiny potom, ako sa stala obeťou rozpočtového obmedzenia spojeného s rozdelením Cambridge a Sussex, ktoré sa začalo minulú jar.

Meghan Marke priznáva, že sa necíti dobre - klocher.sk
Zdroj: Instagram @meghanmarkle

V službách Meghan Markle

Manželka princa Harryho sa musela do niekoľkých mesiacov vyrovnať s mnohými rezignáciami svojich najbližších zamestnancov a spolupracovníkov. Postupné odchody rozvírili nepríjemné klebety o povahe bývalej americkej herečky Meghan Markle.

Čítajte tiež:

Kate Middleton prezradila ďalšie tajomstvo o princeznej Charlotte

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií