Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton zažila drámu v Londýne: Zachraňoval ju princ William

Kate Middleton je na očiach verejnosti už niekoľko rokov. Média sledujú každý jej pohyb, aj vyjadrenia. Inak tomu nebolo ani počas utorkovej návštevy Londýna, ktorá sa v jednej chvíli premenila na drámu. 

V utorok, 12. novembra 2019 prebehla v Londýne kráľovská návšteva. Kate Middleton sa spolu s princom Williamom vybrali na predstavenie, do svojho obľúbeného divadla Troubadour White City Theatre. V okamihu, keď sa vojvodkyňa z Cambridge vracala do svojho auta nastala nebezpečná situácia.  37-ročná Britka stratila kontrolu a takmer si ublížila. Niektoré média uvádzajú, že sa jednou zo špičiek svojich topánok zakopla pred objektívmi fotografov a pričom sa jej vyzula topánka. Iné však hovoria o tom, že si bohužiaľ vybrala nesprávnu veľkosť topánky, ktorá sa jej potom vyzula.

Našťastie sa v jej tesnej blízkosti nachádzal princ William, ktorý okamžite zasiahol. Vďaka nemu sa Kate Middleton nie len že vyhla zraneniu, ale si aj zachovala kráľovskú hrdosť.

Kate Middleton
@Best Image

Dokonalý pár Kate Middleton a princ William

Neuveriteľne žiarivá Kate Middleton, matka Georga (6 rokov), Charlotte (4 roky) a Louisa (1 rok) sa v utorok predviedla vo vínovo červených nohaviciach značky Smythe a Joseph, ktoré doplnila čiernymi topánkami na hrubšom opätku z dielne  Gianvito Rossi. A práve tie spôsobili problém, kvôli ktorému skončila Kate takmer na zemi. Našťastie, situácia, v ktorej sa manželka princa Williama ocitla spôsobila viac strachu, ako skutočného ublíženia si. Kate si jednoducho topánku obula venovala viacero úsmevov do objektívov fotografov.

Malá nehoda mala však obrovský význam. Manželia pred verejnosťou opäť potvrdili, aká je medzi nimi dokonalá súhra. Hneď pri prvom zakolísaní načahoval princ William ruky, aby chránil Kate pred možným pádom.

Zdroj: Instagram

Problém, ktorý sa opakuje

Nie je to prvýkrát, čo Kate Middleton stratila kontrolu nad svojou topánkou. Už v roku 2013, počas svojho prvého tehotenstva sa jej zachytil opätok v kovovej mriežke počas oslavy dňa svätého Patrika v Aldershot. Rovnako ako v utorok, aj vtedy bol v jej blízkosti princ William, vďaka ktorému sa jej podarilo topánku vybrať s kráľovskou eleganciou.

Čítajte tiež: 

Michael Jackson posielal Alžbete II. zúfale listy: Čo od nej chcel?

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií