fbpx
Kompletný zoznam zabudnutých vecí v aute: Niektorí ľudia si nespomenuli na radiátor, psa či dieťa!

Kompletný zoznam zabudnutých vecí v aute: Niektorí ľudia si nespomenuli na radiátor, psa či dieťa!

Zaujíma vás, aké veci sú v aute najčastejšie zabudnuté? Pozrite sa na zoznam od spoločnosti Uber.

Zatiaľ čo ženy si odkladajú mnoho vecí do kabelky, existujú spolu s mužmi i také, ktoré si nejaký ten suvenír občas ponechajú v aute. Niet sa čomu čudovať, keďže v aute trávime pomerne dosť času. Nechcene odložený mobil nie je žiadnym prekvapením. V tomto článku sme sa ale pozreli na zvláštnosti, ktoré by ste medzi zabudnutými vecami určite nečakali.

Zvieratá aj prstene

Idnes.cz zverejnil rebríček zabudnutých suvenírov od spoločnosti Uber. Prekvapivo sa v top 5-ke objavila hlava voodoo bábiky či obrovský čierny pavúk. Ak by ste mali záujem prekvapiť snúbenicu skutočne netradičným spôsobom, nechajte si zásnubný prsteň v aute. Možno práve to je dôvod, prečo sa na zozname objavil i tento šperk.

Sanaa Lathan Ring GIF - Find & Share on GIPHY

Spomenúť si neskôr na to, že ste takúto drobnosť nechali v aute, je bežné. Ale čo tak si vôbec nespomenúť na to, že ste v aute prevážali napríklad dva radiátory? Táto položka sa dokonca objavila v rebríčku už na siedmom mieste. Nanešťastie mnohí ľudia zabudli i svojich domácich miláčikov – psy či mačky. Dokonca prvú pozíciu si na zozname udržal starý kocúr.

Bored Cat GIF - Find & Share on GIPHY

Medzi najväčšími zábudlivcami sa umiestnili Francúzi a Holanďania. Česi, naopak, patria pomerne k tým, ktorí si dávajú pozor na to, čo v aute nechávajú. Rovnako sa k zodpovednému národu pridávajú i Turci a Rakúšania.

Okrem zvierat v autách zabúdajú Slováci bohužiaľ aj deti, informujú Aktuality.sk. Čo robiť v takomto prípade, uviedla polícia SR. „V prvom rade, ak je to možné, treba vyhľadať majiteľa vozidla. Napríklad v nákupnom centre ho vyhlásiť cez informačný stánok alebo poprosiť o pomoc SBS službu.“  Ak to nie je v danej situácii možné, je nutné požiadať o pomoc políciu, hasičov alebo zavolať na linku 112.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Chcel počuť hlas svojej maličkej dcéry Emilie, tak jej zavolal. Video sa okamžite stalo hitom

Celý zoznam zabudnutých suvenírov nájdete tu.

Zdroj: Idnes.czAktuality.sk

Google+ Linkedin
Žaneta Kováčiková

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.