Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vidíte opakujúce sa čísla a symboly? – Čo o nich hovorí numerológia?

Veríte na symboly? Tak, ako sa v prírode všetko prirodzene vyvíja, aj význam čísel vám v živote môže napovedať viac, ako ste očakávali. Pozrite sa, aký význam majú jednotlivé čísla z hľadiska numerológie.

Stalo sa vám niekedy, že ste na hodinách uvideli rovnaký počet minút ako hodín? Údajne to nie je až taká náhoda, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. 11:11, 12:12 či 22:22. Tieto kombinácie nie sú náhodou, pokojne v týchto číslach hľadajte nejaké znamenie osudu.

Čo hovorí numerológia?

Dôvodov, prečo si ľudia takéto „náhody“ všímajú, je hneď niekoľko. Psychológovia tvrdia, že ide prevažne o nedôveru. Každý človek vníma čas intuitívne podľa seba. Súvisí to s vlastným biologickým časom. Napríklad, keď si človek nastaví budík na 6:00 hod. a náhodne sa znovu pozrie a je 6:06 hod. Zvyčajne je to vecou náhody. Mágia a čísla majú ale svoj význam. Ak sa vám to pravidelne opakuje, možno, že vám chcú niečo podstatné naznačiť.

Video: Opakujúce sa čísla, čo to pre teba znamená

Symboly a čísla z pohľadu numerológie

Ak sa váš pohľad často zastaví na 1-ke, znamená to, že sa máte zamerať na svoju osobnosť, pretože ste pravdepodobne príliš egocentrický. 2-ka vypovedá o emóciách a vzťahoch. Naznačuje, že v situácii, v ktorej ste sa momentálne vyskytli, by ste mali prejaviť pochopenie a schopnosť urobiť kompromis. 3-ka znamená, že by ste sa mali viac zaoberať budúcnosťou a svojimi životnými cieľmi. Číslo 4 je symbolom pevnosti, uvádza Numerológia.sk. Ak ale často vidíte 5-ku, tá predstavuje neistotu. 6-ka znázorňuje vyrovnanosť a rovnováhu, zatiaľ čo 7-čka značí záhadnosť. Možno vás prekvapí, že 8-čka znamená súcit a spoluprácu. 9-ka zase univerzálny vplyv a je číslom dokonalosti.

Podľa tohto významu si jednoducho ujasníte, čo sa vám vesmír snaží povedať. Možno, že ste ani netušili, prečo sa cítite nespokojní, a práve význam týchto čísel vám to hravo ukáže.

Video: Tajomstvá čísel

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií