fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Koncert Ega, rôzne súťaže a autogramiáda. Verejné váženie RFA sľubuje skvelý program úplne zadarmo

Napätá atmosféra pri staredownoch, súťaže s Tomim Kidom, autogramiáda fighterov a work-out zóna. To všetko a ešte viac vás čaká úplne zadarmo na verejnom vážení organizácie RFA v OC Eurovea v Bratislave už 13. mája od 14:00.

Máte tip? napíšte nám mailom

9.5.2022 (Webnoviny.sk) – Napätá atmosféra pri staredownoch, súťaže s Tomim Kidom, autogramiáda fighterov a work-out zóna. To všetko a ešte viac vás čaká úplne zadarmo na verejnom vážení organizácie RFA v OC Eurovea v Bratislave už 13. mája od 14:00.

Grand Opening organizácie RFA sa už nezadržateľne blíži a pre ľudí je opäť pripravené verejné váženie spojené s atraktívnym programom. Budú prichystané aj stánky s jedlom a pitím. Work-out zóna, v ktorej zápasníci predvedú rôzne cvičenia. Ľudia sa rovnako môžu tešiť na fanzónu spojenú s autogramiádou zápasníkov. Rôzne súťaže má pre širokú verejnosť pripravené aj známy boxer Tomi Kid. A celý program bude zakončený koncertom Ega. Všetko to môžeš zadarmo zažiť už v piatok 13. mája v OC Eurovea od 14:00.

Boris Marhanský, majiteľ organizácie

Informačný servis

Viac k témam: Autogramiáda, Koncert, PR, RFA
Zdroj: Webnoviny.sk – Koncert Ega, rôzne súťaže a autogramiáda. Verejné váženie RFA sľubuje skvelý program úplne zadarmo © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií