fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lady Gaga a Bradley Cooper zaspievali megahit Shallow prvýkrát naživo a mali k sebe poriadne blízko

Máte tip? napíšte nám mailom

Bradley Cooper prekvapil publikum, keď sa znenazdajky objavil na pódiu pri Lady Gaga na jej koncerte v Las Vegas.

Lady Gaga a jej herecký kolega Bradley Cooper si spolu po prvýkrát zaspievali ich spoločný hit Shallow, ktorý sa stal titulnou piesňou známeho filmu Zrodila sa hviezda. 

Milé prekvapenie zažili diváci Las vegaského koncertu, keď sa na pódiu z ničoho nič objavil sympatický herec.

Z Bradleyho Coopera a Lady Gagy sa stal celoplošne najobľúbenejší pár. Aj keď známy herec tvorí pár s modelkou Irinou Shayk, fanúšikovia sa domnievajú, že filmový pár je do seba zamilovaný aj v skutočnosti. Zdroj: DOMINIQUE CHARRIAU/WIREIMAGE

Zatiaľ čo hlavná postava a režisér už spomínaného filmu sedel v pokoji v hľadisku, speváčka ho doslova vytiahla zo stoličky, aby si spoločný duet mohli zaspievať pred tisíckami fanúšikov prvýkrát naživo. „Mám tu jedného priateľa…Neviem či ho poznáte,ale volá sa Bradley. Spravil ten film, ummm, Zrodila sa hviezda,” oboznámila svojich fanúšikov o Cooperovej prítomnosti na show mladá speváčka, zatiaľ čo v pozadí zneli jemné tóny Shallow. Gaga pokračovala so slovami: „Teraz budem trochu trúfalá, ale hej Bradley, nechcel by si prísť sem na javisko a spoločne si zaspievať našu pieseň?”

Zábery z filmu A star is born, ktorý si získal srdcia miliónov po celom svete. Zdroj: Warner Bros. Pictures

Fanúšikovia sa domnievajú, že hviezdy sú do seba zamilované

Nadšený dav presvedčil zo začiatku trochu zdráhajúceho sa Coopera. Netrvalo dlho, kým sa pripojil ku Gage, ktorá sedela už pri svojom klavíri, pripravená na duet. Pár sekúnd potom, ako herec vyriešil problémy so slúchadlami, zavtipkoval: „Jackson Maine by si ich nikdy nedal.”

Z narážky na hlavnú postavu išli fanúšikovia do kolien a utíšili sa až vtedy, keď herec začal spievať do znejúcich tónov známej piesne. Počas jeho spevu popová diva sedela pri jeho kolenách a mali ku sebe blízko. Bradley jej zase počas jej sóla venoval dlhý, fanúšikovia tvrdia, zamilovaný pohľad. Niet sa čomu čudovať. Pieseň je romantickou baladou, pri ktorej sa nejednému poslucháčovi tlačia slzy do očí.

Prečítajte si tiež:
Fitness instagramové profily, ktoré ťa skutočne nakopnú do života

Ak vydržíte sledovať dokonca, zimomriavky vás neminú, to vám garantujeme.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií