fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lákajú ho mladé dievčatá: Kotlebu preveruje polícia zo sexuálneho zneužívania.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na povrch vyšli informácie, podľa ktorých Kotlebu preveruje už aj polícia. Dôvodom je sexuálne zneužívanie mladých dievčat.   

Šťastné manželstvo, spoločné dovolenky, syn Ľudovít, ba dokonca prekrúžkované miesto v parlamente. Presne takto vyzeral donedávna ideálny manželský pár v podaní Mariana Kotlebu. Zrejme by to tak aj pokračovalo, no Marianova manželka Frederika sa rozhodla, že manželstvo ukončí a požiadala o rozvod.  

https://www.instagram.com/p/B3kMz_UnBr3/

Kotlebu lákajú mladé dievčatá

Do viacerých redakcií len pred nedávnom prišlo niekoľko tipov o tom, že Marián Kotleba má mať nemanželské dieťa. Kotleba nemá len politické skúsenosti. V Banskej Bystrici pôsobil ako učiteľ gymnázia. Postupne si vypracoval povesť muža, ktorý má rád mladé dievčatá.  

Práve v tom čase sa zaľúbil do vtedy 16-ročnej študentky Dominiky, ktorá tvrdila, že s ním čaká dieťa. Na škole sa v tom období hovorilo aj o tom, že keď otehotnela, mala mať len 15 rokov. Informáciu o vzťahu potvrdila aj manželka Mariana Kotlebu. 

„Áno, chodili spolu, ale to dieťa nie je Marianovo. Chcela od neho asi peniaze, neviem,” prezradila pre portál topky.sk Frederika Kotlebová.

Bizarná situácia však nastala o niečo neskôr. Keď sa Frederika dozvedela o údajnom nemanželskom dieťati, skontaktovala sa s Dominikou, aby zistila, kto je otcom dieťaťa. Podľa Frederiky sa na Mariana ani len nepodobá. Po prvom stretnutí sa z nich stali priateľky, chodia spolu von a dokonca bývajú len kúsok od seba. 

Prečítajte si tiež:
Šampanské v aute: Opitá vodička nafúkala skoro tri promile

Možné sexuálne zneužívanie

Marian Kotleba sa s Frederikou oženil pred piatimi rokmi. Jeho manželka mala v tom čase 18 rokov, Marián Kotleba 37. Chodili však spolu už vtedy, keď mala Frederika 16 rokov. O dva roky po svadbe sa im narodil aj syn Ľudovít a nič nenasvedčovalo tomu, že vzťah je v kríze. V týchto dňoch má však Marian Kotleba na stole rozvodové papiere.  

Kotleba
Marian Kotleba si v roku 2014 vzal 18-ročnú Frederiku. Zdroj: blesk.cz

Poslanca na základe medializovaných informácií o sexuálnom zneužívaní preveruje už aj polícia. Potvrdila to hovorkyňa banskobystrickej krajskej polície. 

„Uvedená informácia bola odstúpená na preverenie na vecne a miestne príslušný útvar – OKP OR PZ BB s podozrením zo spáchania zločinu sexuálne zneužívanie,“ reagovala hovorkyňa banskobystrickej krajskej polície Mária Faltániová.

Či išlo skutočne o sexuálne zneužívanie vás budeme informovať. Dajte nám zatiaľ vedieť v komentári či je to podľa vás pravda alebo ide len o ovplyvňovanie verejnej mienky pred voľbami.

Zdroj: topky.sk, sme.sk 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií