fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prešovskí policajti sa pochválili drogovým úlovkom: Fanúšikovia ich vysmiali!

Máte tip? napíšte nám mailom

Prešovskí policajti sa na sociálnej sieti pochválili úspešnou drogovou akciou. Reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať.  

V poslednej dobe sa rozmohol trend informovania na sociálnych sieťach o zásahoch nielen hasičov, horskej záchrannej služby, ale predovšetkým policajtov. Práve vďaka stránke Polícia Slovenskej republiky sa medzi obyvateľov krajiny dostáva do povedomia práca policajtov. Muži zákona často zverejňujú zásahy zo svojej činnosti, no žiadajú aj o pomoc v prípade nezvestných osôb.

Prešovskí policajti a ich drogový zásah

V štvrtok sa o svoj úlovok podelili policajti z Prešova. Pochválili sa, že našli páchateľov drogovej trestnej činnosti.

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove v súčinnosti s kriminalistami Okresného riaditeľstva Policajného zboru vo Svidníku vykonali akciu zameranú na zadržanie páchateľov drogovej trestnej činnosti,” informovali na sociálnej sieti.

Prešovskí policajti zadržali v osobnom motorovom vozidle zn. Škoda Fabia v meste Stropkov dvoch miestnych mužov vo veku 21 a 39 rokov. Pri ich osobnej prehliadke a prehliadke motorového vozidla, bola nájdená marihuana v množstve, z ktorého by bolo možné pripraviť minimálne 10 obvyklých jednorazových dávok tejto drogy. 

Prečítajte si tiež:
Teraz ho už naozaj zbalíte! Urobte to TAKTO a bude do vás blázon

Po vykonaní zaisťovacích úkonov bolo 21-ročnému mužovi krajským vyšetrovateľom vznesené obvinenie za obzvlášť závažný zločin Nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo perzekurov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Mladík mal aj v minulosti problémy so zákonom. V roku 2017 sa dopustil drogovej trestnej činnosti a bol v tejto veci aj právoplatne odsúdený. Ak sa mu vina preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. 

Akonáhle prešovskí policajti zverejnili svoj úspech, fanúšikovia začali pod príspevkom písať vtipné, no najmä nepochopené komentáre: 

Komentáre fanúšikov. Zdroj: Facebook

Podľa komentujúcich sa policajti nemajú čím chváliť. Niektorí si dokonca neodpustili ani ironické poznámky.  

Komentáre fanúšikov. Zdroj: Facebook

Príspevok policajtov nemal medzi fanúšikmi dobrý ohlas. 

Komentáre fanúšikov. Zdroj: Facebook

Vymazaný príspevok

Niektorí komentujúci si neodpustili ani tvrdé slová na adresu policajtov. Jeden z fanúšikov napísal:

„Za toto by ste sa mali hanbiť, že mladých trestať za 10 dávok, vy snáď nie ste normálni. Hanba, hanba a hanba takémuto Policajnému zboru! Viete, koľko budú stáť títo ľudia štát za desať dávok? A ešte sa s tým vychvaľujete, že skvelé? Toto už snáď nie je normálne. Zaoberajte sa ozajstnými problémami tejto spoločnosti a štátu,” napísal nahnevaný fanúšik stránky.

Ak by ste sa chceli na vtipných komentároch zasmiať, už by ste ich nenašli. Prešovskí policajti svoj príspevok vymazali.  

Prečítajte si tiež:
Opitá, zdrogovaná, psychicky chorá či posadnutá diablom? Internetom sa šíri video dievčiny s nekontrolovateľným správaním!

Zdroj: Polícia SR – Prešovský kraj

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií