fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Macedónska polícia zachytila 44 migrantov z Pakistanu, plánuje ich vrátiť do Grécka

Migrantov z Pakistanu vrátia do Grécka.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.5.2022 (Webnoviny.sk) – Polícia v Severnom Macedónsku v sobotu informovala, že zadržala skupinu 44 migrantov z Pakistanu a vráti ich do susedného Grécka, odkiaľ podľa nej na severomacedónske územie vstúpili.

Hovorkyňa polície Suzana Praniková uviedla, že migrantov našli v piatok večer na juhu krajiny neďaleko gréckych hraníc. Previezli ich do útulku, kde počkajú na deportáciu.

Severomacedónska polícia hovorí, že migračná trasa do strednej a severnej Európy cez územie Severného Macedónska v posledných mesiacoch takmer zanikla a migranti, ktorí sa chcú dostať do bohatších západných štátov, používajú alternatívne cesty predovšetkým cez Albánsko.

Viac k témam: Nelegálna migrácia, Policajti, Utečenci migranti
Zdroj: Webnoviny.sk – Macedónska polícia zachytila 44 migrantov z Pakistanu, plánuje ich vrátiť do Grécka © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií