fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mafia Corner valcuje novinkou: Všetkým môžem #NSRC

Máte tip? napíšte nám mailom

#NSRC

Mafia Corner v poslednom období stúpa čoraz vyššie a chŕli jednu skvelú skladbu za druhou. Pred časom Slovensko ( hlavne východné 🙂 ) zachvátila vlna pitia a žitia pri pesničke Vypic a žic, nedávno to bol retro klip Holubička a teraz Mafia zabáva skladbou a klipom – dovolím si napísať, že fantastickým klipom #NSRC !

A hoci je skladba vonku len krátko, slovami chváli sa nešetrí a zdá sa, že #NSRC sa zaradí k TOP hitom Mafie...

Nesnažím sa nikomu nadávať ani nič podobné, práve naopak sympatizujem so všetkými ľuďmi, ktorí boli, sú a budú vystavovaní a tlačení k stene rôznymi životnými situáciami, či už menšími alebo väčšími až do momentu, keď si človek povie, že na to môže „nasrac“! Každý má problémy v škole, v práci, v živote vo vzťahu atď… Niekedy robí všetko preto, aby sa to zmenilo a ono to je ešte horšie. Každý to dobre pozná, každý mal zlý deň, zlé obdobie a vie sa s tým stotožniť. Avšak niekedy si proste treba povedať, stači a ďalej sa nezaťažovať lebo by sa človek zbláznil. Pre tých je tu #NSRC !

Mike /Mafia Corner/

Radio PACK: https://www.dropbox.com/sh/uhqoj30b54l5axw/AACCPKCrVOLrvjGz-GwFs3yVa?dl=0

Prečítajte si tiež:
Mladá Slovenka spojila známe vianočné hity do jedného skvelého coveru!

 

#NSRC feat.DaFF

Že sa našli aj nejakí tí hejteri, ktorí nevedia, čo je sranda a dobrá hudba? Tak to vieš, nám sa to páči, pretože… ↓↓↓

#NSRC1

Zdroj:  facebook.com/MafiaCornerOfficial   youtube.com 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií