fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Manžel namaľoval k 6. výročiu maľbu, ktorá zachytáva skutočnú realitu moderného vzťahu. Maľba má už viac ako 850 tisíc videní!

Máte tip? napíšte nám mailom

Alix Needham zo Sydney sa profesionálne venuje maľbe. Jeho manželka bola smutná z toho, že ešte nikdy nenamaľoval ich spoločný obraz. Alix sa rozhodol, že k 6. výročiu ich svadby pripraví prekvapenie vo forme ich spoločného portrétu.

Maľba nakoniec zožala extrémny ohlas a internetovej stránke Imgur.com mala viac ako 850-tisíc videní.

“Blížilo sa 6. výročie a manželka tvrdila, že by som mohol konečne namaľovať spoločný portrét. Po dlhom zvážení som sa rozhodol, že obraz nebude vyzerať úplne romanticky a ani nebude poukazovať na idealistickú predstavu lásky. Maľba bude hovoriť o skutočnej realite moderného vzťahu,” hovorí Alix.

“V maľbe som chcel zachytiť intimitu a pravú lásku, no zároveň zachovať prvky humoru,” tvrdí 33-ročný profesionálny maliar.

“V autoportrétoch chcú väčšinou umelci sami seba ukázať v tom najlepšom svetle, no ja som sa namaľoval v celkom kurióznej situácii. Toľko reakcií som k tomuto obrazu vôbec neočakával, ale nesmierne ma to potešilo.”

Opýtala som sa manžela, prečo nás nikdy spoločne nenamaľoval na obraz. A tak vzniklo majstrovské dielo!

mThlHTw

Takto vyzeral obraz ešte pred dokončením

34D5D6F500000578-3619084-image-m-51_1464821942884

Zdroj: dailymail.co.uk

Prečítajte si tiež:
Radi cestujete? Dávajte si pozor, aby sa vaše dobrodružstvo neskončilo ako v prípade týchto 5 ľudí, ktorí sa domov už nevrátili
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií