fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marian Kotleba žiada policajtov, aby sa protestu nezúčastnili a zostali doma

Máte tip? napíšte nám mailom

K blížiacemu sa protestu, ktorý sa má uskutočniť zajtra 17. novembra v Bratislave sa na sociálnej sieti vyjadril aj Marian Kotleba. Žiada políciu, aby sa protestu nezúčastnila a zostala doma. V statuse Kotleba píše:

,,Matovičova vláda má paniku z vlastných občanov!

Máme overené informácie, že na 17. novembra sú do Bratislavy sťahovaní aj príslušníci Zboru väzenskej a justičnej stráže, ktorí mali mať plánované voľno. Počas celého víkendu nadriadení na rôznych stupňoch velenia obvolávali príslušníkov ZVJS s tým, že aby rátali, že 17.11. budú nasadení v Bratislave.

Ako člen Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť sa pýtam, z koho hlavy je tento protizákonný nápad?

Príslušníci ZVJS ani príslušníci Vojenskej polície totiž nemajú žiadne oprávnenia v súvislosti so zhromažďovacím právom občanov! Príslušníci ZVJS ani príslušníci VP nemôžu byť ani zaradení do akcie Policajného zboru, ktorá bude vykonávaná pod tzv. spoločným velením!!! Ak by napriek tomu príslušníci VP alebo ZVJS akýmkoľvek spôsobom zasiahli do práv na verejnosti zhromaždených občanov, dopúšťajú sa trestného činu zneužitia právomoci verejného činiteľa za krízovej situácie!

V tejto súvislosti žiadam všetkých príslušníkov VP a ZVJS, ale aj PZ SR, ktorí nechcú byť ani len nasadení voči občanom, z ktorých daní žijú: ostaňte 17. novembra doma! Je predsa kovid a chrípková sezóna, a bývajú chorí dospelí aj deti. Uvedomte si, že ak nakoniec dôjde k nejakému zásahu proti slušne a nenásilne protestujúcim občanom, vaši nadriadení vás pri následnom vyšetrovaní nechajú topiť sa v … problémoch. Im ide len o vysoké politicky obsadzované funkcie a tisícové výsluhové dôchodky, ale vám o vaše rodiny a každodennú prácu, aj keď v uniforme.

Vážení príslušníci PZ SR, VP aj ZVJS!

Ste ľudia so svojimi životnými príbehmi, a nie stroje. Národ sa na vás pozerá s veľkou nádejou, že medzi vami je drvivá väčšina slušných a statočných mužov a žien, ktorí ani za akékoľvek príplatky, alebo z dôvodu akéhokoľvek nátlaku, nepôjdu proti vlastným spoluobčanom! Matovič tu už o pol roka byť nemusí, ale váš sused alebo kamarát tu bude stále!”

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií