fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matovič veto balíčka očakával, Čaputovú označil za progresívnu liberálku a seba za prorodinného konzervatívca

Ministrovi financií Igorovi Matovičovi prekáža, že mu prezidentka Zuzana Čaputová nedala žiadny priestor, aby zákon pred ňou obhájil.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.6.2022 (Webnoviny.sk) – Minister financií Igor Matovič (OĽaNO) očakával, že prezidentka Zuzana Čaputová vráti parlamentu na opätovné prerokovanie zákon o pomoci rodinám. Mrzí ho však, že mu nedala ani minútu priestoru na to, aby návrh zákona ako jeho predkladateľ pred ňou obhájil.

Očakával som, že pri návrhu, ktorý bude masívnym spôsobom pomáhať rodinám, budú naše postoje diametrálne odlišné,“ povedal v reakcii na rozhodnutie hlavy štátu vrátiť do parlamentu tie časti zákona, ktoré majú nadobudnúť účinnosť od 1. januára budúceho roka.

Prezidentku označil za progresívnu liberálku, seba za prorodinného konzervatívca, preto očakával, že pri návrhu masívnej pomoci rodinám budú ich postoje odlišné. Čaputovej odkázal, že rodiny to aj tak vyhrajú.

Viac k témam: Minister financií SR, Prezident Slovenskej republiky, protiinflačný balíček
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič veto balíčka očakával, Čaputovú označil za progresívnu liberálku a seba za prorodinného konzervatívca © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií