fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Milovník zvierat sa rozhodol adoptovať si psích seniorov a ďalšie farmárske zvieratá, o ktoré nikto nestál. Takto šťastne si teraz nažívajú

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie všetky zvieratá majú to šťastie, že žijú v milujúcej rodine, ktorá sa o ne príkladne stará. Žiaľ, existuje aj mnoho takých, ktoré nájdeme na ulici či v „lepšom“ prípade v útulku. V takýchto prípadoch im len ostáva dúfať, že sa nájde niekto s veľkým srdcom, kto by sa ich ujal a dal im domov i lásku, že sa nájde niekto aspoň trocha podobný mužovi menom Steve Greig.

Keď Steve Greig prišiel o svojho milovaného psíka, nevedel sa s touto stratou dlho zmieriť. Po pár mesiacoch však dostal nápad, že si z miestneho útulku v coloradskom Denveri adoptuje nejakého starého, malého psíka, pretože o ne nie je prílišný záujem.

Steve si však nakoniec z útulku neodniesol len jedného psíka, ale dokopy desať. Okrem toho sa stal „adoptívnym rodičom“ aj prasiatku menom Bikini, zajacovi s menom Stuart a niekoľkým sliepkam, kačiciam a holubom.

Obetavý milovník zvierat teraz každé ráno vstáva o piatej, aby svojim domácim miláčikom pripravil raňajky. Tie má ale každý psík iné, nakoľko každý je rozlične veľký, starý a má iné zdravotné problémy. Po raňajkách čaká zvieraciu rodinku venčenie a následne sa hrajú alebo odpočívajú. Steve k ním odbieha aj počas obedňajšej pauzy v práci, aby ich skontroloval a dal im predpísané lieky, ktoré pravidelne dostávajú pri veterinárnych prehliadkach.

“Sú to veľmi múdre zvieratá. Viete, to, čo skutočne od života naozaj potrebujete, zistíte až vekom a inak to nie je ani v ich prípade. Presne vedia kým sú a tak si s nimi jednoduchšie vytvoríte vzťah. Nesmierne ma napĺňajú myšlienky, že sú títo moji chlpáči šťastní a spokojní a prinášajú do môjho života skutočnú hodnotu,” tvrdí Steve, ktorý zvieratkám založil aj účet na Instagrame, kde sa so svetom delí o to, aký majú jeho zvierací priatelia život.

 

 

 

Zdroj: BoredPanda

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií