fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladík sa na internete chváli poriadnymi bicepsami. Ani náhodou ich však nemá z cvičenia

Máte tip? napíšte nám mailom

Poznáš tých drsňákov, ktorým sa nechce cvičiť no potrebujú mať svaly pre krásu? V dnešnej dobe mnohí chlapi necvičia preto, aby boli chlapmi, ale preto, aby sa páčili puberťáčkam.

Rovnaký je aj tento mladík, o ktorom sa budeme dnes baviť. Jeho svaly totiž tvorí svalová hmota len z malého percenta. Ostatnú má vyplnenú olejom, ktorí kulturisti používajú na natieranie tela pred pózovaním.

Túto skutočnosť Rus Kirill Terešin vôbec netají, práve naopak. Olej si do bicepsov priamo vstrekuje injekčnými striekačkami a od leta si ich napichal na 60 cm obvod. Prvú dávku, 250 ml oleja, si skúsil vpichnúť koncom leta a biceps sa mu zväčšil o tri centimetre. Ako sám uvádza, na začiatku mal vysoké horúčky a pocit, že zomiera, no časom to ustúpilo. V rukách má už litre tohto oleja a chce s tým pokračovať i naďalej.

Lekári sú z počínania 21-ročného Terešina zhrození. Podľa nich mu zámerným vstrekovaním chemikálie do tela hrozí napríklad ochrnutie, poškodenie nervov, mŕtvica či pľúcna pneumónia. Môže ho to i zabiť. Reakcie na sociálnych sieťach nie sú veľmi vľúdne. Podľa mnohých potrebuje psychiatra, jeden užívateľ napísal, že mu olej zalial mozog.

Prečítajte si tiež:
Šialení vládcovia #3: Nero - najkrutejší cisár v histórii

Zdroj: YTB

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií