fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladík surovo zbil svoju priateľku. Dôvod jeho vyčíňania je tak absurdný, že tomu nebudete chcieť uveriť

Máte tip? napíšte nám mailom

Iba 19-ročný James McCourt surovo napadol a zbil svoju o rok mladšiu priateľku Kelsie Skillen. Všetko sa to udialo v ich byte v Glasgow potom, ako sa obaja vrátili domov.

Hneď po ich príchode zaútočil James na svoju priateľku, ktorú bil a mučil celé 4 hodiny. Zlom nastal až vtedy, keď šiel mladý útočník na toaletu. V tej chvíli sa Kelsie z posledných síl pozviechala a zatelefonovala o pomoc svojej mamine, ktorá zalarmovala políciu.

5888d5038cd731

Mladý útočník sa pri súde k všetkému priznal a ako dôvod svojho vyčíňania uviedol, že mu jeho priateľka nechcela dať cigaretu, na ktorú mal nárok. Zarážajúca je však skutočnosť, že tento mladík ničoho neľutuje… jedine toho, že jeho priateľka nie je mŕtva. Dokonca mu je vraj jedno, že pôjde do väzenia.

Za svoj bezcitný skutok dostal James McCourt trest odňatia slobody na 21 mesiacov. Aj po tejto dobe však bude obvinený pod dohľadom ďalších 8 mesiacov, pričom k mladej Kelsie sa nesmie priblížiť a ani ju nijako kontaktovať 5 rokov.

Fyzické násilie a psychická ujma si u Kelsie vyžiadala trojtýždňové liečenie v domácej starostlivosti. Ako varovanie pre ostatné ženy zverejnila nasledujúce fotky, na ktorých vidieť, ako ju jej priateľ doriadil…

Prečítajte si tiež:
VIDEO Aj zvieratá majú city: Mačka plače nad mŕtvymi mačiatkami!

Takto Kelsie Skillen vyzerala pred útokom

5888d5144e109

A takto vyzerala po útoku!

5888d51e8e0f1

5888d5038cd73

Aj takýto absurdný dôvod môže útočníka vyburcovať k týraniu, ktoré môže skončiť tragicky… Ak ste niečo podobné zažili aj vy, tak to určite neignorujte, ale od útočníka radšej odíďte.

Zdroj: www.jenzeny.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií