fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Momentka ako vyšitá. Malé novorodeniatko sa pri fotení ozaj predviedlo

Máte tip? napíšte nám mailom

Dalo by sa povedať, že takmer každý rodič si chce prvé chvíle svojho bábätka zvečniť na fotkách, ktoré im budú navždy pripomínať krásny zázrak ich lásky. Inak tomu nebolo ani v nasledujúcom prípade.

Mladá päťčlenná rodina chcela zdokumentovať a nafotiť svoje v poradí tretie bábätko. Predpokladali, že ako obyčajne to bude klasické fotenie, počas ktorého im asistovali aj ich ďalší dvaja synovia. No malé novorodeniatko sa rozhodlo okoreniť fotku so svojimi rodičmi ozaj originálne.

Vo chvíli, keď ich fotografka Abbie Rogers fotila, sa novorodeniatko pustilo do práce a spontánne začalo močiť. O tom, že bola táto chvíľa až veľmi spontánna a nečakaná, svedčí aj prekvapivý pohľad rodičov.

Akokoľvek, takáto momentka sa len tak niekomu nepodarí urobiť a ani zachytiť. Aspoň budú mať na staré kolena na čo s úsmevom spomínať. Čo poviete? Nie je to zlaté? 🙂

urinating-baby-photoshoot-fail-abbie-rogers-6

urinating-baby-photoshoot-fail-abbie-rogers-1

Zdroj: www.dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií