fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Legendárna Mona Lisa bola namaľovaná v šestnástom storočí. Ako by táto tajomná dáma vyzerala v roku 2017?

Máte tip? napíšte nám mailom

Mona Lisa, určite najznámejšia maľba legendárneho talianskeho maliara a vynálezcu Leonarda da Vinciho. Dámu s tajomným úsmevom obdivuje a pozná celý svet. Rozmýšľal si však niekedy nad tým, ako by vyzerala v roku 2017?

Odpoveď ti na to dá holandská umelkyňa Liza Kondrevich, ktorá sa rozhodla dámu z kultovej maľby premeniť na dievča z roku 2017.

“Mona Lisa dnes. A navyše ako Instagramová hviezdička. Upozorňujem, že toto video je pre ľudí, ktorí majú zmysel pre humor. Leonardo Da Vinci bol génius a vždy bol a bude môj idol. Snažila som sa kopírovať jeho maľby už ako malé dievčatko. Týmto chcem všetkým bez urážky odkázať, že neznášam Instagramový trend vlnitého obočia, pri ktorom zmizne celý nos,” napísala Liza Kondrevich k popisu videa, na ktorom sa dáma zo šestnásteho storočia mení na súčasnú slečinku podliehajúcu nezmyselným trendom.

https://www.instagram.com/p/BbIIZBHgTUv/?taken-by=liza.kondrevich

 

 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií