fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž v Odeskej oblasti si šiel napriek zákazu zaplávať, námorná mína mu odtrhla hlavu

Vojenské velenie na juhu Ukrajiny upozorňuje obyvateľov, že rozbúrené more vytvára predpoklady pre zvýšené mínové nebezpečenstvo.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.7.2022 (Webnoviny.sk) – Pri jednej z pláži v ukrajinskej Odeskej oblasti na pobreží Čierneho mora prišiel v piatok o život muž, ktorý sa rozhodol, že si pôjde zaplávať.

Natrafil však na námornú mínu, ktorá explodovala a odtrhla mu hlavu. Na Telegrame to uviedol hovorca odeskej regionálnej vojenskej samosprávy Serhij Bratčuk.

Mladý muž sa v deň svojich narodenín išiel kúpať, no porušil všetky zákazy a nariadenia, a odpálil mínu. Tá mu amputovala hlavu,“ povedal Bratčuk.

Vojenské velenie na juhu Ukrajiny upozorňuje obyvateľov, že rozbúrené more vytvára predpoklady pre zvýšené mínové nebezpečenstvo. Míny by sa mohli uvoľniť zo svojich kotiev a vlny by ich mohli unášať smerom k pobrežiu.

Viac k témam: Delostrelecká mína, rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia, Vojna
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž v Odeskej oblasti si šiel napriek zákazu zaplávať, námorná mína mu odtrhla hlavu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií