fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusi obvinili Ukrajinu z delostreleckého útoku na dedinu v pohraničí, podľa Kyjeva sa ostreľujú sami

Ako uviedol gubernátor Brianskej oblasti Alexander Bogomaz, počas útoku došlo k poškodeniu elektrického vedenia. 

Máte tip? napíšte nám mailom

15.7.2022 (Webnoviny.sk) – Ruské úrady obviňujú Ukrajinu z útoku na Briansku oblasť. Gubernátor oblasti Alexander Bogomaz na Telegrame vyhlásil, že ukrajinská armáda zaútočila na jednu z pohraničných dedín, v dôsledku čoho nastalo poškodenie elektrického vedenia.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„V piatok o piatej ráno nastalo delostrelecké ostreľovanie z územia Ukrajiny na pohraničnú obec Nekislica. Ostreľovanie poškodilo elektrické vedenie,“ napísal Bogomaz.

Brianská oblasť hraničí s ukrajinskou Černihivskou oblasťou a so Sumskou oblasťou. Podľa generálneho štábu ukrajinských ozbrojených síl práve tieto regióny Rusi ostreľujú z územia Brianskej oblasti.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: Delostrelci, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusi obvinili Ukrajinu z delostreleckého útoku na dedinu v pohraničí, podľa Kyjeva sa ostreľujú sami © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií