fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Podvodníci oprášili starý trik a lákajú od ľudí peniaze, pátra po nich polícia (foto)

Podvody zaznamenali v dvoch prevádzkach.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.7.2022 (Webnoviny.sk) – Prešovská polícia hľadá mužov, ktorí by jej pomohli objasniť podvody s rozmieňaním peňazí. Tie zaznamenali v uplynulom období dve prevádzky v Prešove. Ako informovala prešovská krajská polícia na sociálnej sieti, v prvom prípade v pobočke pošty v nákupnom centre, oklamal neznámy páchateľ pri rozmieňaní peňazí pracovníčku a obohatil sa o 100 eur.

Podobným spôsobom prišiel o peniaze aj predajný stánok v nákupnom centre. „Tu taktiež osoba pri rozmieňaní peňazí podvodným konaním odcudzila hotovosť 200 eur,“ uviedla polícia, ktorá na sociálnej sieti zverejnila fotografie mužov, krotí by svojou svedeckou výpoveďou mohli pomôcť objasniť tieto skutky. Identifikovať osoby je možné na čísle 158 alebo v správe na sociálnej sieti.

Viac k témam: Podvod, Podvodník, prešovská polícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Podvodníci oprášili starý trik a lákajú od ľudí peniaze, pátra po nich polícia (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií