fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž zastrelil na krajskom úrade v Zlíne svoju expriateľku, ktorá tam pracovala (foto)

Zamestnankyňu úradu zastrelil jej bývalý priateľ, ktorý sa následne pokúsil o samovraždu.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.7.2022 (Webnoviny.sk) – Na krajskom úrade v Zlíne muž vo štvrtok zastrelil jednu z tamojších zamestnankýň. Informuje o tom spravodajský portál TN.cz. Zlínska polícia uviedla, že 29-ročný muž okolo pol desiatej dopoludnia zastrelil svoju bývalú priateľku a následne sa neúspešne pokúsil o samovraždu. Tridsaťročná žena na mieste zomrela a páchateľ je pod policajným dohľadom v nemocnici.

Streľba sa odohrala na 14. poschodí, kde má podľa portálu Novinky.cz kanceláriu hajtman Zlínskeho kraja Radim Holiš. Ten na sociálnych sieťach uviedol, že streľba sa netýkala fungovania kraja ani úradu, ale je to osobná tragédia. Polícia prípad vyšetruje.

Úrad polícia najprv uzavrela, ale už je prístupný pre verejnosť. Výnimkou je spomenuté 14. poschodie.

Viac k témam: Streľba, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž zastrelil na krajskom úrade v Zlíne svoju expriateľku, ktorá tam pracovala (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií