fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zabudnite na jednorožce alebo plameniaky. Hitom tohto leta je nafukovačka v tvare avokáda

Pomaly, ale isto sa nám blíži leto, a teda čas teplých, slnečných dní a dovoleniek. Tie mnohí z nás zvyknú tráviť pri vode, ktorá ich dokáže počas vysokých teplôt príjemne schladiť.

Tak ako vo všetkom, aj tu existujú trendy a novinky, ktoré sa každým rokom menia.

Zatiaľ čo minulý rok by ste všetkých ohromili, ak by ste prišli na pláž s nafukovačkou v tvare jednorožca, plameniaka či kúska pizze, tento rok je hitom opäť niečo iné. Nafukovačka v tvare avokáda. Tú si ľudia nevedia vynachváliť. Hitom sa stala predovšetkým vďaka svojmu dizajnu. Človek na tej totiž môže ležať, dá sa použiť aj ako plávacie koleso a „avokádová kôstka” je aj loptou, s ktorou si možno zahrať plážový volejbal.

Zdroj: LetsFunny
nafukovačka v tvare avokáda
Zdroj: LetsFunny
Zdroj: LetsFunny
nafukovačka v tvare avokáda
Zdroj: LetsFunny
Zdroj: LetsFunny

Táto nafukovačka je dostupná na Amazone, kde stojí okolo 30 dolárov. Ľudia, ktorí si ju zakúpili. nešetria chválou a má naozaj množstvo pozitívnych hodnotení a recenzií.

Fotky s avokádovou nafukovačkou sme našli už aj na Instagrame. Tak čo, nalákali sme vás už na leto? Momentálne to vyzerá na pekné a teplé počasie, takže veríme, že sa ani nenazdáme a vyberieme sa k vode.

No a najideálnejšie by to bolo s avokádovou nafukovačkou.

https://www.instagram.com/p/BvR9YB-j4zJ/

https://www.instagram.com/p/BXkTICFBzon/

Zdroj: boredpanda.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"