Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najnovší klip Taylor Swift očaril dejom a prostredím!

Tmavé vlasy, Safari, divoké šelmy a romantika

Taylor Swift a Scott Eastwood  v klipe stvárňujú  hviezdy dramatického afrického Safari filmu z roku 1940, ktorý obsahuje kúzlo a romantiku, ktoré sa očakávajú od Zlatej éry Hollywoodu.
Roviny Afriky poskytujú  perfektné miesta  pre dramatický milostný príbeh – obrovské  vodopády  a nádherná panoráma berú dych.
Taylor sa  premenila na očarujúcu herečku s dokonale zvlnenými tmavými vlasmi a zmyselnými červenými perami. Oblečená v Safari obleku predvádza svoje štíhle telo, aby na seba prilákala JEHO pohľad. Jej herecký kolega Scott sa tiež nemá za čo hanbiť –  na obdiv vystavuje svoje svalnaté telo v  kaki jazdeckých nohaviciach  a bielej  košeli.

Zdá sa, že by z nich mohol byť pekný herecký párik, ale…
…všetko je inak, a ilúzie herečky Taylor sa zrazia s realitou  pri premiére  filmu. Taylor vystupuje z limuzíny a so sklamaním zisťuje, že príbeh ich  lásky bol naozaj len film –  on je totiž ženatý. Dramatický dej  končí  – ona odchádza a on zostane len stáť v temnej noci a pozerať sa, ako sa vzďaľuje preč …

Wildest Dreams  je piaty singel z Taylorinho megaúspešného albumu, ktorý  nesie názov 1989.

Taylor Swift – Wildest Dreams

Zdroj: youtube.com

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií