fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Koniec SuperStar 2020: Víťazkou sa stala Barbora Piešová

SuperStar 2020 dnes odvysielala poslednú časť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Víťazom sa nečakane stala skromná Barbora Piešová. Ako výhru si odiesla 75 000 €, rozhodli o tom diváci prostredníctvom hlasovania. Dokopy hlasovalo vo finále viac ako 600-tisíc ľudí. Finále Super rozdelili do troch samostatných kôl.

Vo finále zaspievalo päť najlepších spevákov v pražskom štúdiu Jinonice. Finále bolo bez divákov a prebiehalo za prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení predstavili.

Zaujímavosťou je že, súťažiaci aj porota museli prejsť testom na ochorenie koronavírus. Celý štáb počas Super Finále mal nasadené rúška aj rukavice, Súťažiaci, porota aj kapela však počas živého vysielania boli na obrazovke bez rúšok.

Unikátom v dnešnej časti bolo tiež zostavenie poroty. Vzhľadom na to, že len pred pár dňami sa porotkyni Monike Bagárovej narodilo bábätko. Porotkyňa Monika bola s účinkujúcimi spojená online. Hodnotila celú súťaž z domu.

Pri poslednom vystúpení Barbora Piešová podala neuveriteľný výkon a dojala k slzám celú porotu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií