Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nehoda pri Nitre na R1 si vzala život 83-ročného vodiča Citroëna (foto)

Vodič pravdepodobne nedodržal vzdialenosť, nestihol dobrzdiť, v dôsledku čoho zozadu narazil do pred ním idúceho vozidla.

19.10.2022 (Webnoviny.sk) – Život 83-ročného vodiča Citroëna Saxo si vyžiadala v stredu ráno nehoda na rýchlostnej ceste R1 pri obci Lehota pri Nitre. Ako informuje nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti, úsekom, kde je pre práce presmerovaná doprava do jedného jazdného pruhu, prechádzal 41-ročný vodič vozidla Škody Fabie, pričom za ním jazdiaci 83-ročný vodič Citroëna pravdepodobne nedodržal vzdialenosť, nestihol dobrzdiť a narazil do Škody. Vodič Citroëna utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.

Požitie alkoholu u vodiča Škody podľa polície zistené nebolo, u nebohého bude prípadné požitie alkoholu zisťované pri súdnej pitve. „Okolnosti dopravnej nehody, ako aj miera zavinenia a príčina sú predmetom vyšetrovania diaľničných policajtov,“ uviedla v statuse polícia.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, zrážka dvoch áut
Zdroj: Webnoviny.sk – Nehoda pri Nitre na R1 si vzala život 83-ročného vodiča Citroëna (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií