fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Novinka medzi bezkofeínovými nápojmi: XIXO Tutti Fruity

XIXO je nealkoholický sýtený nápoj bez kofeínu s pridanými vitamínmi C, B2, B3, B5, B6 a B12, a to bez konzervačných látok. Tento krát prichádza v novej príchuti Tutti Fruity, obľúbenej medzi mladými aj starými po celé generácie.

Máte tip? napíšte nám mailom

23.8.2022 (Webnoviny.sk) – XIXO je nealkoholický sýtený nápoj bez kofeínu s pridanými vitamínmi C, B2, B3, B5, B6 a B12, a to bez konzervačných látok. Tento krát prichádza v novej príchuti Tutti Fruity, obľúbenej medzi mladými aj starými po celé generácie. Príchuť pôvodne pochádza z Talianska, a doslova znamená: všetko ovocie. Jej tradičným základom je banán a pomaranč, ktoré môžu byť doplnené o jahody, ananás či jablko.

Tipovali by ste, že túto explóziu chutí vyhľadávajú ľudia už po stáročia? Ešte pred 200 rokmi, inšpirovaní Talianmi, vyrábali tutti fruity zmrzlinu maďarskí šéfkuchári, pričom jeden z prvých popisov je z Czifrayovej kuchárskej knihy z roku 1829. Odvtedy je zmrzlina tutti fruity pravidelnou súčasťou cukrárskej výroby.

Myslíme si, že sme vytvorili náš doteraz najlahodnejší ochutený nápoj, ktorý je skvelou voľbou pre všetky generácie. Bez kofeínu a konzervantov ponúka nový Tutti Fruity viac ako predchádzajúce XIXO sýtené nápoje, pretože obsahuje celý rad vitamínov B, a taktiež vitamín C. Sladkú chuť mu dodáva stévia a fruktóza, takže ako ostatné XIXO produkty je vhodný aj do školských jedální,” povedal Márton Vecsei, manažér značky XIXO, o novom sýtenom nápoji.

Prečítajte si tiež:
Fico podal trestné oznámenie pre podozrenie zo sabotáže. Viní policajtov NAKA, sudcov aj Mikulca (foto+video)

XIXO Tutti Fruity je na pultoch predajní v 250 ml hliníkových recyklovateľných plechovkách.

https://www.hellenergystore.sk/obchod/xixo

Informačný servis

Viac k témam: Nápoj, PR, XIXO
Zdroj: Webnoviny.sk – Novinka medzi bezkofeínovými nápojmi: XIXO Tutti Fruity © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií