fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Za ľudí na hlasovaní o Matovičovi neboli, Šeliga sa nevie postaviť do jedného radu s Ficom či Mazurekom

Táto vláda má pre Juraja Šeligu väčšiu hodnotu ako osoba ministra financií.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.10.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Za ľudí sa nezúčastnila na odvolávaní Igora Matoviča (OĽaNO) z postu ministra financií. Informoval o tom Juraj Šeliga (Za ľudí) na svojom facebookovom profile.

„Táto vláda má pre mňa väčšiu hodnotu ako osoba ministra financií. Ak niekto tvrdí, že odvolanie predsedu najsilnejšej politickej strany koaličnými poslancami posilní stabilitu vlády a poslaneckého klubu OĽaNO, tak opak je pravdou,” napísal Šeliga.

Ako ďalej dodal, nevie sa postaviť do jedného radu s Ficom, Mazurekom a spol. a prispieť tak k pádu vlády. Pokračovanie prodemokratickej vlády s jasnou prozápadnou politickou orientáciou, ktorá sa bráni ruskej agresii, je pre neho viac, ako odvolávanie predsedu OĽaNO.

Verí, že všetci rozumní ľudia okrem rečí Matoviča vidia aj výsledky a hodnotu tejto vlády. „Rovnako verím, že každý rozumný človek vidí rozdiel medzi Robertom Ficom a Igorom Matovičom. Ja ten rozdiel vidím, a preto nebudem pomáhať predčasným voľbám,” skonštatoval Šeliga.

Viac k témam: Mimoriadna schôdza parlamentu, Minister financií SR, Odvolávanie Matoviča
Zdroj: Webnoviny.sk – Za ľudí na hlasovaní o Matovičovi neboli, Šeliga sa nevie postaviť do jedného radu s Ficom či Mazurekom © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Na hraničnom priechode Ubľa stoja v kolóne stovky áut, čakaciu dobu odhadujú na 168 hodín
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií