fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mimoriadna schôdza Smeru na vyvodenie zodpovednosti voči orgánom činným v trestnom konaní bude vo štvrtok

Smer-SD dal návrh na schválenie osobitného uznesenia, aby boli vyvodené nové opatrenia a zodpovednosť voči vyšetrovateľom, prokurátorom a niektorým sudcom.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.10.2022 (Webnoviny.sk) – Mimoriadna schôdza parlamentu, na ktorej chce Smer-SD predložiť a presadiť vyvodenie zodpovednosti voči niektorým orgánom činným v trestnom konaní (OČTK), bude vo štvrtok 6. októbra o 15:00. Informoval o tom v utorok v pléne predseda Národnej rady SR Boris Kollár.

Predseda Smer-SD Robert Fico v piatok na tlačovej konferencii informoval, že dali návrh na schválenie osobitného uznesenia, „ktoré sa dotýka neuveriteľných praktík, ktoré nachádzame v OČTK, aby boli vyvodené nové opatrenia a zodpovednosť voči vyšetrovateľom, prokurátorom a niektorým sudcom za to, čo vystrájajú.“ Fico poukazuje na viaceré kauzy a prípady tzv. kajúcnikov.

Viac k témam: Kajucnik, Mimoriadna schôdza parlamentu, orgány činné v trestnom konaní OČTK, Rokovanie NR SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Mimoriadna schôdza Smeru na vyvodenie zodpovednosti voči orgánom činným v trestnom konaní bude vo štvrtok © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií