fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nový hollywoodsky pár? Angelina Jolie a Bradley Cooper zažívali spolu romantiku

Bradley Cooper a Angelina Jolie práve možno zažívajú romantické chvíľky. V Hollywoode sa to už dlho pošuškáva.

Máte tip? napíšte nám mailom

Napriek skutočnosti, že títo dvaja herci sú veľmi diskrétni a paparazzi ich ešte neodhalili, medzinárodná tlač informovala, že bývalú manželku Brada Pitta a bývalého partnera Iriny Shaykovej videli spolu vo veľmi romanticej atmosfére v Disneylande v Orlande v Spojených štátoch amerických.

Stretávajú sa už od augusta 2019

Podľa medzinárodnej tlače sa Angelina Jolie a Bradley Cooper začali stretávať už v auguste 2019. Obaja majú spoločných priateľov a keď sa navzájom lepšie spoznali, uvedomili si, že obaja sú mimoriadne oddaní svojim deťom a majú rovnaké ciele do budúcnosti.

Angelina Jolie

Angelina Jolie a Brad Pitt sa rozišli ešte v roku 2016 a sú rodičmi šiestich detí: Maddox (18), Pax (15), Zahara (14), Shiloh (13) a dvojičky Vivienne a Knox (11). Posledné tri sú biologickými deťmi páru.

https://www.instagram.com/p/BqzH-3FB-a1/

Bradley Cooper

Bradley Cooper je otcom dcérky Lea De Seine, ktorú má s modelkou, Irinou Shayk. Irina bola predtým v päťročnom vzťahu s portugalským futbalistom Cristianom Ronaldom, s ktorým sa stretla na fotení Georgia Armaniho. Začali chodiť v roku 2010 a rozišli sa v januári 2015. Na jar roku 2015 začala chodiť s americkým hercom Bradleym Cooperom. 21. marca 2017 sa v Los Angeles narodila dcéra.

Prečítajte si tiež:
Showman Peter Sagan takto oslávil historické víťazstvo! Odzemok ako Jánošík!

https://www.instagram.com/p/B_nKUVHpQeR/

https://www.instagram.com/p/BwHMQwrBogp/

V januári mal byť Bradley Cooper s Anou de Armas

Klebety sa však začali šíriť po šokujúcej informácii, keď Lady Gaga zrušila zásnuby a Bradley Cooper sa rozišiel so svojou partnerkou a modelkou Irinou Shayk. Všetko nasvedčovalo tomu, že obaja onedlho potvrdia svoj vzťah aj oficiálne. Nič z toho sa však neudialo.

Nuž, kde sa dvaja bijú, zrejme vždy zvíťazí niekto tretí. Lámač ženských sŕdc bol v januári spájaný s hollywoodskou herečkou Anou de Armas.

Chcú sa posunúť ďalej

Blízky priateľ Angeliny Jolie nedávno povedal, že herečka sa už vyrovnala s tým, Brad Pitt žije v romantickom vzťahu s bývalou manželkou Jennifer Aniston a sú ochotní znova spolu žiť.

Bradley Cooper je tiež už rozhodnutý pokiaľ ide o milostný život. Herec ukončil vzťah s bývalou priateľkou Cristiana Ronalda v roku 2019 a v tom istom roku mal milostný vzťah s Lady Gaga, s ktorou sa objavil vo filme Zrodila sa hvieza.

 

Angelina ani Bradley dodnes nepotvrdili ani nevyvrátili svoj údajný románik.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj matzavreview
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií