Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nový song od Mafia Corner – Heeej Macejko

Mafia Corner opäť útočí! Tentokrát si na mušku zobrala Macejka 

Medzi ľuďmi  obľúbená , no v  poslednom čase dosť kritizovaná Mafia Corner je tu s ďalším letným hitom!  Naposledy prerobili známu pesničku Čerešne, za čo ich hejteri nenechajú na pokoji dodnes, a len pred nedávnom pustili von ďalší remake – Macejko.

Macejko v novom šate určite zaujme aj mladšie ročníky – nie len hudbou, ale aj  bláznivým  klipom. Pri tejto skladbe spolupracovali s Mafiou Corner aj producent Demex ( Jakub Mišík) a  spevák  Peter Ondria , často označovaný ako slovenský Louis Armstrong .

mafia corner 1

Oproti poslednej pesničke Čerešne je na tom Macejko o dosť lepšie. Názory ľudí sa síce stále odlišujú, ale Macejko u fanúšikov  uspel viac. Ale či sa fanúšikom páčila viac pesnička ako klip samotný, je diskutabilné.

Na to, že Mafia nepôsobí veľmi dlho  si získala tisícky fanúšikov a má na konte nejeden špičkový remake . Doteraz najznámejšia prerobená pesnička Mafie Corner je nepochybne Zuzulienka. V repertoári  tiež  nájdeme aj ďalšie spolupráce  a pesničky – Být či nebýt (Tereza Kerndlová), Swing (Dominika Mirgová) , Chutné dievča ( Peter Lipa) či už spomínané Čerešne (Nika Karch) .

Tak čo myslíte, bude z nového Macejka hit leta 2015?

Ty si to ešte nepočul??? Tak to rýchlo naprav!

Autorka článku: Terezia Mičechová

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií