fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tieto na prvý pohľad obyčajné fotografie skrývajú neobyčajné príbehy, z ktorých budete mať nočné mory

Máte tip? napíšte nám mailom

Či už klasické fotografie alebo selfie môžu a nemusia ukrývať svoj príbeh. Zábery, ktoré si dnes ukážeme, patria do prvej kategórie a ich príbehy sú skutočne brutálne!

 

Podmorský snímok potápača

Povieš si, že obyčajná fotografia, ktorá zachytáva potápača. Všimni si ale potápača v pravom rohu. Trocha si túto postavu priblížime.

Pravda je taká, že si sa práve pozeral na mŕtvolu. Ide o mŕtvu ženu, Tinu Watson, ktorú pri potápaní zavraždil jej manžel, Gabe, ktorého si vzala iba 11 dní pred svojou smrťou. Po svadbe šli spolu na medové týždne do Austrálie, kde sa rozhodli pre potápanie. Gabe niečo spravil s jej výbavou a nikto z prítomných si to ani nevšimol a robili si podmorské selfíčka.

Nakoniec sa ukázalo, že Tina mala obrovskú životnú poistku, ktorú podpísala tesne pred svadbou a ktorá bola vyplatená jej manželovi, pretože neskončil vo väzení kvôli nedostatku dôkazov. Jej rodine poslal po dvoch mesiacoch jej fotografie s popisom: „Už vyzerám lepšie než ona.“

Selfie z párty

Chalan na pravo nepôsobí veľmi sympaticky. A veru to ani žiaden sympaťák nie je! Tento chlapec zabil svojich rodičov kladivom a za peniaze, ktoré vybral z ich účtu, usporiadal poriadnu párty. Zatiaľ, čo on si dával s hosťami na prízemí selfíčka, mŕtvoly jeho rodičov boli ukryté v spálni na poschodí.

Prečítajte si tiež:
Zažehnajte rutinu! 5 spôsobov, ako okoreniť predohru

17-ročný Tyler Hadley sa neskôr na tomto večierku otvorene hovoril o tom, čo svojim rodičom spravil a dokonca zúčastneným aj ukazoval ich mŕtvoly. Krátko po tejto párty bol zatknutý, teraz prebieha súdny proces. No mladík verí, že to uhrá na to, že je blázon a bude prepustený.

Turisti

 

Súrodenci vyliezli v roku 1975 na Moro Rock v Kalifornii a rozhodli sa, že si tento výlet zvečnia na fotografie. Na záberoch možno vidieť tri usmiate a šťastné decká, ktorým pravdepodobne nešla fyzika. Alebo si iba od nadšenia neuvedomili to, že stojace vlasy sú znamením blížiaceho sa blesku.

Pár sekúnd po tom, čo dievča vyfotilo svojich bratov, ich zasiahol obrovský blesk. Osemnásťročný Michael vyviazol ako zázrakom bez následkov, no dvanásťročný Sean utrpel ťažké popáleniny, s ktorými sa nedokázal zmieriť až z toho spáchal samovraždu.

Pokračovanie na ďalšej strane

Rodinná fotografia

Na prvý pohľad len obyčajná rodinná fotka, kde stoja rodinní príslušníci pri aute. Čo je na tejto fotke zvláštne? Pozrieme sa na ňu bližšie…

Prečítajte si tiež:
Tento slovenský sitkom ťa rozplače od smiechu! Pozri si seriál Dva a pol Danka

A ešte trocha bližšie…

Bingo, je na nej aj chlap so zbraňou.

Fotografom tejto snímky bol filipínsky politik Reynaldo Dagsa, ktorý chcel na Nový rok odfotiť svoju rodinu. Podarilo sa mu to len pár sekúnd predtým, než muž s pištoľou naňho vystrelil. Politik bol namieste mŕtvy, pretože útočník ho zasiahol priamo do hlavy. Podľa všetkého bol vrah členom gangu, ktorému bol Reynaldo v pätách.

Krásna rodinná fotografia z 19. storočia

Na začiatku 19. storočia, keď si si chcel spraviť fotografiu, nebolo to vôbec jednoduché. Človek musel byť pomerne dlhú dobu bez absolútneho pohybu, aby na snímke nebol rozmazaný. A to sa jednoducho nedalo, pretože ľudia potrebovali aspoň dýchať.

Ako je teda možné, že dievča na fotografii je krásne zaostrená?

Vysvetlenie je jednoduché – je mŕtva!

V tých časoch však nešlo o žiadnu raritu. Fotenie s mŕtvymi bolo úplne bežné, používalo sa na vytvorenie poslednej spomienky.

Zdroj: jenpromuze.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií