fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Veľké ODHALENIE: V čom klamú chlapi na začiatku vzťahu najviac?

Máte tip? napíšte nám mailom

Slečny a dámy, zbystrite! Pokiaľ si hľadáte lásku, alebo sa už nejaká črtá, mali by ste vedieť, v čom klamú chlapci a muži na začiatku vzťahu najviac. Toto odhalenie vám to prezradí.

Úprimne – na začiatku vzťahu klamú viac či menej všetci, lebo chceme toho druhého zaujať a vyzerať pred ním čo najlepšie. Čo o sebe najčastejšie prikrášľujú muži?

 

Milostný a rodinný život

Chlapi si vedia počet sexuálnych partneriek prikrášliť a to smerom nahor. To však platí predovšetkým pri debatách s kamarátmi, ak chcú zaujať ženu, väčšinu od skutočného čísla trocha uberú. Prieskumy tiež ukazujú, že radi zatajujú aj informácie o svojich záväzkoch, konkrétne o tom, či majú deti alebo sú v rozvodovom konaní.

 

Voľný čas

Určite sa ti stalo, že hneď na prvom rande zdieľal väčšinu alebo všetky tvoje záujmy, ktorým sa venuješ vo svojom voľnom čase. Prišlo ti to zvláštne? Zrejme to bude preto, že muži často vravia to, čo chce žena počuť a čím (si) ju získajú.

Prečítajte si tiež:
Známe osobnosti si zahrali na charitatívnom tenisovom turnaji. Peniaze poputujú neziskovej organizácii Plamienok

 

Platové podmienky

Smutnou pravdou je, že aj v 21. storočí zarábajú muži viac než ženy. Ale vedela si, že až 63 percent chlapov vo veku od 18 do 35 rokov v prieskume britského Daily Mail priznalo, že si pred ženami, ktoré chcú zaujať schválne navyšujú výšku svojho príjmu? Okrem toho radi aj znásobia svoje pracovné skúsenosti, aby zaujali.

 

 

Zdroj: JenProHolky

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií