Veľké ODHALENIE: V čom klamú chlapi na začiatku vzťahu najviac?

Veľké ODHALENIE: V čom klamú chlapi na začiatku vzťahu najviac?

Slečny a dámy, zbystrite! Pokiaľ si hľadáte lásku, alebo sa už nejaká črtá, mali by ste vedieť, v čom klamú chlapci a muži na začiatku vzťahu najviac. Toto odhalenie vám to prezradí.

Úprimne – na začiatku vzťahu klamú viac či menej všetci, lebo chceme toho druhého zaujať a vyzerať pred ním čo najlepšie. Čo o sebe najčastejšie prikrášľujú muži?


 

Milostný a rodinný život

Chlapi si vedia počet sexuálnych partneriek prikrášliť a to smerom nahor. To však platí predovšetkým pri debatách s kamarátmi, ak chcú zaujať ženu, väčšinu od skutočného čísla trocha uberú. Prieskumy tiež ukazujú, že radi zatajujú aj informácie o svojich záväzkoch, konkrétne o tom, či majú deti alebo sú v rozvodovom konaní.

 

Voľný čas

Určite sa ti stalo, že hneď na prvom rande zdieľal väčšinu alebo všetky tvoje záujmy, ktorým sa venuješ vo svojom voľnom čase. Prišlo ti to zvláštne? Zrejme to bude preto, že muži často vravia to, čo chce žena počuť a čím (si) ju získajú.

 

Platové podmienky

Smutnou pravdou je, že aj v 21. storočí zarábajú muži viac než ženy. Ale vedela si, že až 63 percent chlapov vo veku od 18 do 35 rokov v prieskume britského Daily Mail priznalo, že si pred ženami, ktoré chcú zaujať schválne navyšujú výšku svojho príjmu? Okrem toho radi aj znásobia svoje pracovné skúsenosti, aby zaujali.

 

 

Zdroj: JenProHolky

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Muži: očakávanie vs. realita
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*